Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa producenta Acana

 

ACANA to karmy dopasowane do potrzeb naszych czworonożnych przyjaciół

Marka ACANA istnieje od 1985 roku. Wyrosła z małej rodzinnej działalności, która opierała się na produkcji pokarmów dla lokalnego rynku karm dla psów i kotów w regionie Alberta w Kanadzie. Stąd wzięła też swą nazwę - A od nazwy regionu Alberta i CANA od Kanady. Dzięki przejrzystym zasadom, jakie przyświecały jej od samego początku marka produkuje pełnowartościowe posiłki oparte o naturalne, regionalne i wysokojakościowe produkty dla psów i kotów, za co zdobywa uznanie coraz szerszego grona czworonożnych odbiorców.

Produkty ACANA powstają pod okiem specjalistów z zakresu żywienia psów i kotów. Możemy mieć pewność, że są odpowiednio zbilansowane i dopasowane do potrzeb żywieniowych naszych podopiecznych, na każdym etapie ich życia. Podczas procesów produkcji przechodzą wiele kontroli jakości, ponadto powstają z wysokiej jakości składników. Surowce, z których są przygotowywane karmy ACANA to w przeważającej części najlepszej jakości mięso mięśniowe, szpik, chrząstki oraz organy wewnętrzne bogate w łatwo przyswajalne witaminy i składniki mineralne. Dla większej smakowitości karma wzbogacona jest o świeże owoce i warzywa z niskim indeksem glikemicznym, a także zioła, których naturalne właściwości odżywcze wspomagają prawidłowe i zdrowe funkcjonowanie organizmów naszych futrzaków. Dodatkowym atutem produktów ACANA jest to, że składniki do ich wytworzenia pozyskiwane są od sprawdzonych rolników i rybaków z całego świata. Pokarmy przygotowywane są w nagradzanej kuchni NorthStar w Kanadzie.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty ACANA?

Szeroki wybór zdrowych wariantów smakowych

Karmy są dopasowane do wieku, potrzeb oraz gustów smakowych naszych podopiecznych.

Regionalne składniki

Produkty są przygotowane z najwyższej jakości składników pozyskanych od lokalnych dostawców.

Surowce ze zrównoważonego chowu

Mięso, podroby i surowce do karm pozyskiwane są ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu.

 
 

Ponadto warto wiedzieć, że karmy zawierają 50-75% składników mięsnych - jest to podstawowy komponent, który powinien być dostarczany naszym pupilom ze względu na ich potrzeby żywieniowe.

WholePrey w karmach ACANA - co oznacza dla Twojego pupila?

WholePrey to ściśle określone proporcje świeżych i wysokojakościowych składników używanych do produkcji karmy ACANA. Nie mogą być one niższe od przyjętej normy: mięso 70-85%, organy/podroby zwierzęce 10-15%, szpik i chrząstki 5-10%. Ponadto mięso użyte w ich produkcji pochodzi od zwierząt zakwalifikowanych do spożycia przez ludzi, więc możesz być pewien, że Twój czworonożny przyjaciel otrzymuje posiłek najwyższej jakości dzięki karmom ACANA.

Przeglądaj produkty

 

Bogata paleta produktów ACANA

Dzięki doświadczeniu marki, w misce Twojego pupila ląduje nie tylko porcja pełnowartościowej karmy, ale także porcja miłości, która dokładana jest do każdego grama karmy.

ACANA posiada szeroki wybór pełnoporcjowych i doskonale zbilansowanych suchych karm dla psów i kotów, które powstają ze składników wysokiej jakości. W szerokiej gamie wariantów wagowych karm dostosowanych zarówno do wieku, jak i do stylu życia znajdziemy również karmy monobiałkowe i bezzbożowe.

Karma dla psa ACANA w KrakVet.pl

Ze względu na potrzeby żywieniowe karmy dla psów posiadają więcej białka i tłuszczów zwierzęcych oraz mniej węglowodanów. ACANA oferuje precyzyjny dobór karmy niezależnie od wieku, rasy, wielkości, czy stylu życia pupila. W szerokiej gamie produktów znajdziemy 4 linie karm.

ACANA Classics to produkty dla pupili w różnym wieku i wszystkich ras, które są bogate w składniki mięsne w ilości nie mniejszej niż 50%.

Przeglądaj produkty

ACANA Heritage to karmy o zawartości składników mięsnych w ilości od 60-70%. Linia oferuje formuły przeznaczone dla danego etapu życia psa, jego wielkości i stopnia aktywności. Linia ACANA Heritage stopniowo zmienia się w linię ACANA Dog.

Przeglądaj produkty

ACANA Singles to linia karm monobiałkowych stworzona z myślą o psach z wrażliwym układem pokarmowym, które wymagają delikatnej diety. Linia obejmuje trzy formuły z zawartością 50% surowego i świeżego mięsa.

Przeglądaj produkty

ACANA Regionals to karmy z zawartością 70% składników mięsnych. Wyróżniamy w niej formuły ACANA Grasslands, ACANA Ranchlands, ACANA Wild Prairie i ACANA Pacifica.

Przeglądaj produkty

ACANA dla psów w każdym wieku i każdej rasy

ACANA oferuje szeroki wybór wieloskładnikowych karm odpowiednich dla pupili na każdym etapie życia. W drodze do dorosłości polecamy uniwersalną karmę Puppy & Junior, karmę Puppy Small Breed dla szczeniąt ras do 9 kg, oraz karmę Puppy Large Breed dla ras od 25kg z linii ACANA Heritage. Dla dojrzałych czworonożnych przyjaciół oferujemy całą paletę karm ACANA dostosowanych do potrzeb psów dorosłych. Dla psich seniorów polecamy dwie karmy z linii Heritage: ACANA Senior oraz ACANA Light & Fit. Linie ACANA Regionals, ACANA Classics i ACANA Singles oferują formuły przystosowane do potrzeb psów w każdym wieku. 

Nie czekaj - zakup dla swojego pupila najzdrowsze, świeże, naturalne oraz pełnowartościowe posiłki. Wybierz produkty ACANA, a twój pupil z pewnością odwdzięczy Ci się niespożytą energią i miłością.

 
pixel