Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa Josera

Josera - Meat Lovers Kurczak
Josera

JoseraKarmy dla psów i kotów

Zapewnij pupilowi posiłki najwyższej jakości!

SZEROKI WYBÓR PEŁNOPORCJOWYCH POKARMÓW SKŁADNIKI WYSOKIEJ JAKOŚCI ZDROWE I SMAKOWITE KARMY
Josera

Pasja do zwierząt, pierwszorzędna jakość i rozwiązania pełne troski o przyszłość środowiska: to właśnie te aspekty napędzają zespół Josera do działania. Jesteśmy producentem posiadającym 80-letnie doświadczenie w produkcji żywności.

W naszej ofercie znajdziesz karmy dla psów i kotów, dostosowane do ich wieku, wielkości oraz do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Kluczowym elementem składającym się na naszą jakość jest wybór naturalnych, zdrowych i wysokowartościowych składników. Ponadto nie stosujemy genetycznie zmodyfikowanych surowców. W celu uniknięcia alergii u zwierząt nasze karmy nie zawierają pszenicy i soi, jak również sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów.

Neutralna dla klimatu

Dzięki udoskonaleniom oraz działaniom proekologicznym nasza produkcja jest w 100% neutralna dla klimatu

Bez sztucznych dodatków

Nasze karmy nie zawierają pszenicy, soi oraz sztucznych barwników i konserwantów

Nietestowana na zwierzętach

Nasze karmy opracowujemy bez przeprowadzania testów na zwierzętach

Bez GMO

Do produkcji żadnego z naszych produktów nie stosujemy surowców zawierających GMO
Josera
Josera

JoseraSucha karma dla psa

Pyszne karmy dla psów w każdym wieku!

DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS FORMUŁY NA SPECJALNE POTRZEBY ZDROWA I NATURALNA DIETA

Szeroki wybór zdrowych karm dla psów

Suche karmy Josera obejmują szeroki wybór diet dla psów wszystkich ras oraz w każdym wieku. Receptury uwzględniają również specyficzne potrzeby psów.

Josera oferuje także szeroki wybór karm dostosowanych do potrzeb ras danej wielkości, dzieląc karmy na formuły dla psów małych ras, średnich ras oraz dużych i olbrzymich ras. Dostępny jest także szeroki wachlarz karm uwzględniających specyficzne potrzeby psów wynikających z ich trybu życia, aktywności, indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia, takie jak zwiększona dawka energii czy lekkostrawna receptura.

Wszystkie pokarmy produkowane są ze składników najwyższej jakości i są bogate w niezbędne w codziennej diecie wartości odżywcze - białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Karmy nie zawierają pszenicy i soi, a także sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów. Receptury są opracowywane przez wykwalifikowanych specjalistów do spraw żywienia psów. Stawiając na karmy Josera masz pewność, że zapewniasz Twojemu pupilowi zdrową, wartościową i doskonale zbilansowaną dietę.

Dostępne karmy:

szczenięta

szczenięta

dorosłe

dorosłe

senior

starsze

Josera - zobacz również
Josera
Josera

JoseraMokra karma dla psów

Poznaj pyszne diety Josera Meat Lovers!

WYBÓR MONOBIAŁKOWYCH I BEZGLUTENOWYCH KARM WYSOKA ZAWARTOŚĆ MIĘSA PROSTE I NATURALNE RECEPTURY

Mokra karma dla wrażliwych psów z dużą zawartością mięsa!

Mokra karma Meat Lovers to dwie linie pełnoporcjowych karm, które idealnie nadają się do codziennego żywienia, jak również smaczny dodatek do diety dorosłego czworonoga.

Meat Lovers Menu to karmy o wysokiej zawartości mięsa - mają w składzie aż 65% mięsa i podrobów z gatunków mięs takich, jak kurczak, kaczka, wieprzowina i wołowina. Smak i wartości odżywcze wzbogacają pyszne i zdrowe warzywa takie, jak dynia, ziemniaki, groch oraz marchew. Karmy mają prosty, naturalny skład, a także wspomagają układ trawienny. Formuły (za wyjątkiem wariantu kurczak z marchewką) są bezglutenowe - dzięki temu są one odpowiednie dla wrażliwych psów i alergików.

Meat Lovers Pure to monobiałkowe i bezzbożowe posiłki o formułach opracowanych tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Wyróżnia je wysoka zawartość mięsa - karmy zawierają aż 68% mięsa i podrobów. Linia stawia na wysoko przyswajalne i lekkostrawne składniki zatopione w smakowitym bulionie.

Dostępne karmy:

Meat Lovers Menu

Meat Lovers Menu

Meat Lovers Pure

Meat Lovers Pure

zestawy

zestawy

Josera - zobacz również
Josera
Josera

JoseraSucha i mokra karma dla kotów

Szeroki wybór karm dla kotów w każdym wieku!

POKARMY NA SPECJALNE POTRZEBY SMAKOWITE I ZDROWE POSIŁKI DLA KOTÓW W KAŻDYM WIEKU

Suche i mokre karmy dla każdego mruczka

Karmy dla kota Josera, zarówno suche i mokre, oferują szeroki wybór pokarmów dla kotów w każdym wieku i wszystkich ras.

W ofercie Josera dostępny jest również szeroki wybór receptur uwzględniających szeroką gamę specyficznych potrzeb żywieniowych kotów, takich jak przebyty zabieg sterylizacji, nadwrażliwość pokarmowa, nadwaga, problemy z układem moczowym czy też potrzeba odkłaczenia lub poprawienia kondycji sierści i skóry.

Karmy nie zawierają pszenicy i soi, a także sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów. Są one produkowane wyłącznie ze składników najwyższej jakości. Wszystkie formuły opracowywane są przez ekspertów do spraw żywienia kotów z wieloletnym doświadczeniem.

Dostępne karmy:

kocięta

kocięta

dorosłe

dorosłe

senior

starsze

Josera - zobacz również
pixel