Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa FirstMate

Karma FirstMate

FirstMate - pełnoporcjowe karmy dla psa

FirstMate to rodzinna kanadyjska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji karm dla psów i kotów. Formuły marki FirstMate powstają pod okiem weterynarzy i specjalistów do spraw żywienia zwierząt. Pokarmy powstają ze składników najwyższej jakości. Karmy produkowane są innowacyjnymi metodami, takimi jak użycie próżni i ciśnienia do infuzji zdrowymi tłuszczami i olejami. FirstMate oferuje witrualną wycieczkę po zakładzie produkcji, dzięki czemu możesz sam sprawdzić, jak i w jakich warunkach przygotowywane są ich diety. Marka oferuje karmy bogate w białko pochodzące z wysokiej jakości mięs, wzbogacone gamą zdrowych składników roślinnych. W ofercie są dostępne diety z niskim indeksem glikemicznym.

Karmy już są dostępne w ofercie KrakVet.

FirstMate - wyjątkowe diety z jednym źródłem białka zwierzęcego

W trosce o witalność, zdrowie i dobrobyt naszych psich przyjaciół, marka FirstMate oferuje starannie dopracowane receptury powstałe pod okiem eskpertów do spraw żywienia zwierząt i weterynarzy. Formuły przygotowywane są wyłącznie ze składników wysokiej jakości pochodzących od sprawdzonych dostawców. Źródłem białka, witamin i minerałów w suchych karmach FirstMate są trzy popularne i odżywcze źródła protein - mięso z jagniąt z wolnego wybiegu, kurczak z chowu bezklatkowego oraz dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Formuły wzbogacają również bogate w witaminy, minerały i błonnik składniki roślinne.

Suche karmy FirstMate zostały opracowane tak, by pokryć dzienne zapotrzebowanie żywnościowe psów na wartości odżywcze takie, jak niezbędne w diecie białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały oraz kwasy tłuszczowe. Dostępne w ofercie KrakVet trzy wysokiej jakości receptury są odpowiednie dla psów wszystkich ras w każdym wieku (za wyłączeniem szczeniąt dużych ras w przypadku wariantu z kurczakiem i jagnięciną). Wystarczy odpowiednio dostosować dawkowanie do wagi psa. Receptury te wyróżnia wysoka zawartość białka pochodzenia zwierzęcego, które jest szczególnie istotne w psiej diecie - wynosi ona 70-75%.

Marka stawia na naturalne receptury o prostych, zdrowych składnikach, które są łatwo przyswajalne dla psiego organizmu. Składniki nie zawierają GMO oraz hormonów wzrostu.

Karmy powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Marka oferuje wirtualne zwiedzanie zakładu produkcyjnego na swojej stronie internetowej. Wybierając produkty FirstMate masz pewność, że stawiasz na starannie dopracowane pokarmy wysokiej jakości.

Suche karmy FirstMate są dostępne w KrakVet w trzech wyjątkowych smakach, w opakowaniach po 11,4 kg oraz 2,3 kg.

Co wyróżnia suche karmy dla psa FirstMate?

Wysoka zawartość białka

Dostępne w ofercie KrakVet formuły zawierają 70-75% białka pochodzenia zwierzęcego, co jest szczególnie istotne w diecie psów - naturalnych mięsożerców.

Naturalne składniki

Karma nie zawiera GMO, hormonów wzrostu ani zbędnych dodatków. Marka stawia na proste, naturalne składy formuł.

Zdrowe mięso, warzywa i owoce

Składniki używane do produkcji karm pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, w tym z etycznych hodowli - na przykład chowu bezklatkowego czy wolnych wybiegów.

Surowce doskonałej jakości

Do produkcji karm używane są surowce pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego wysokiej jakości, aby zapewnić naszym psim pupilom zdrowe i odżywcze diety.

Lekkostrawne zboża

Karmy z serii Grain Friendly zawierają wyłącznie zboża wysokiej jakości - receptury nie zawierają pszenicy, kukurydzy czy soi aby zmniejszyć ryzyko niepożądanej reakcji na pokarm.

Monobiałkowe diety dla psów wrażliwych

Karmy dostępne w ofercie KrakVet zawierają po jednym źródle protein, aby wyeliminować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na pokarm. Nie zawierają także ziemniaków i grochu.

Dostępne w trzech wybornych smakach!

FIRSTMATE Free Range Lamb & Oats Formula

FIRSTMATE Free Range Lamb & Oats Formula

Pełnoporcjowa sucha karma dla psa z lekkostrawnego i hipoalergicznego mięsa jagniąt z wolnego wybiegu, które jest źródłem łatwo przyswajalnego i odżywczego białka. Pochodzące z australijskich pastwisk mięso nie zawiera hormonów ani antybiotyków. Karmę wzbogacają dwa rodzaje pełnowartościowych zbóż. Karma nie zawiera pszenicy, soi kukurydzy, ziemniaków ani grochu, dzięki czemu jest odpowiednia dla alergików i psów wrażliwych. Tłuszcz z kurczaka jest przetwarzany bez protein, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na ten składnik.

Skład: Mączka z jagnięciny (31,2%), owies (31,2%), ryż, tłuszcz z kurcząt, miazga pomidorowa, ekstrakt drożdżowy, składniki mineralne.

Zawartość kalorii (w gotowym produkcie): ME (wyliczona) = 3471 kcal/kg. Dodatki dietetyczne: Chelat cynku wodzianu aminokwasów (cynk: 113mg), chelat żelaza wodzianu aminokwasów (żelazo: 75,3mg), chelat manganu wodzianu aminokwasów (mangan: 7,1mg), chelat miedzi wodzianu aminokwasów (miedź: 6,9mg), drożdże selenowe (selen: 0,09mg), jodan wapnia (jod: 1,4mg), witamina E 47,1 IU, witamina A 8469 IU, witamina D3 706 IU. Zawiera środki konserwujące i przeciwutleniacze. Składniki analityczne: Białko surowe: 25,0%, Tłuszcz surowy: 12,0%, Włókno surowe: 3,0%, Popiół surowy: 10,0%.

FIRSTMATE Cage Free Chicken & Oats Formula

FIRSTMATE Cage Free Chicken & Oats Formula

Pełnoporcjowa i smakowita sucha karma dla psa z kurczaka z chowu bezklatkowego, którego mięso stanowi cenne źródło białka, witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych niezbędnych w codziennej diecie. Karmę wzbogacają dwa rodzaje pełnowartościowych zbóż. Nie zawiera ona soi, pszenicy, ziemniaków ani grochu, co czyni ją odpowiednią dla psów z nadwrażliwościami pokarmowymi. Jest lekkostrawna i wysoce przyswajalna.

Skład: Mączka z kurcząt (33,2%), owies (30,3%), ryż, tłuszcz z kurcząt, miazga pomidorowa, składniki mineralne.

Zawartość kalorii (w gotowym produkcie): ME (wyliczona) = 3552 kcal/kg. Dodatki dietetyczne: Chelat cynku wodzianu aminokwasów (cynk: 113mg), chelat żelaza wodzianu aminokwasów (żelazo: 75,3mg), chelat manganu wodzianu aminokwasów (mangan: 7,1mg), chelat miedzi wodzianu aminokwasów (miedź: 6,9mg), drożdże selenowe (selen: 0,09mg), jodan wapnia (jod: 1,4mg), witamina E 47,1 IU, witamina A 8469 IU, witamina D3 706 IU. Zawiera środki konserwujące i przeciwutleniacze. Składniki analityczne: Białko surowe: 28,0%, Tłuszcz surowy: 12,0%, Włókno surowe: 3,0%, Popiół surowy: 8,0%.

FIRSTMATE Wild Pacific Caught Fish & Oats Formula

FIRSTMATE Wild Pacific Caught Fish & Oats Formula

Wysokiej jakości pełnoporcjowa sucha karma z dzikich ryb poławianych w naturalnym środowisku, które stanowią źródło niezbędych w diecie białka, kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Recepturę wzbogacają dwa rodzaje pełnowartościowych zbóż. Skład nie zawiera pszenicy, soi, grochu czy ziemniaków - karma jest odpowiednia dla psów wrażliwych. Tłuszcz z kurcząt nie zawiera protein, co zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej na pokarm.

Skład: Mączka z ryb oceanicznych (32,4%), owies (29,8%), ryż, tłuszcz z kurcząt, miazga pomidorowa, ekstrakt drożdżowy, składniki mineralne.

Zawartość kalorii (w gotowym produkcie): ME (wyliczona) = 3552 kcal/kg. Dodatki dietetyczne: Chelat cynku wodzianu aminokwasów (cynk: 108mg), chelat żelaza wodzianu aminokwasów (żelazo: 71,7mg), chelat manganu wodzianu aminokwasów (mangan: 6,7mg), chelat miedzi wodzianu aminokwasów (miedź: 6,5mg), drożdże selenowe (selen: 0,09mg), jodan wapnia (jod: 1,3mg), witamina E 44,8 IU, witamina A 8064 IU, witamina D3 672 IU. Zawiera środki konserwujące i przeciwutleniacze. Składniki analityczne: Białko surowe: 28,0%, Tłuszcz surowy: 12,0%, Włókno surowe: 3,0%, Popiół surowy: 8,0%.

Mięso, zboża, warzywa, owoce i zioła bogate w wartości odżywcze

Źródłami białka w monobiałkowych karmach FirstMate dostępnych w KrakVet są mięsa wysokiej jakości: kurczak z chowu bezklatkowego, jagnięcina z wolnych wybiegów oraz dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku.

Kurczak to doskonałe źródło lekkostrawnego, łatwo przyswajalnego białka stanowiącego podstawowy składnik budulcowy organizmu. Dieta bogata w białko jest szczególnie istotna dla psów. Mięso z kurczaka jest również źródłem cennych kwasów tłuszczowych, witamin takich, jak witaminy z grupy B oraz witaminy A, C, D, E i K, a także minerałów takich, jak fosfor i potas. Jagnięcina to lekkostrawne i hipoalergiczne mięso stanowiące źródło łatwo przyswajalnego białka. Dostarcza także cennych kwasów tłuszczowych, witamin z grupy B i witaminy E, L-karnityny, a także minerałów takich, jak cynk, selen, żelazo i potas. Ryby oceaniczne to bogate źródło pełnowartościowego, łatwo przyswajalnego białka, a także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin A, D, E oraz witamin z grupy B, a także minerałów takich, jak magnez, wapń, potas, żelazo oraz cenny jod.

Bogate w wartości odżywcze pełnowartościowe zboża, owies i ryż stanowią lekkostrawne źródła energii.

Owies to jedno z najzdrowszych zbóż - dostarcza psu niezbędnych w diecie węglowodanów stanowiących źródło energii. Jest również bogaty w witaminy i minerały, a także błonnik, który jest szczególnie istotny dla układu trawiennego i funkcjonowania jelit. Ryż to wyjątkowo lekkostrawne, łatwo przyswajalne i przy tym hipoalergiczne źródło węglowodanów. Stanowi on częsty element diety psów-alergików oraz pupili borykających się z nadwrażliwościami pokarmowymi.

Wysoce smakowite i odżywcze składniki roślinne stanowią cenny dodatek w psiej diecie, który dostarcza witamin, minerałów i błonnika.

Miazga pomidorowa jest istną bombą wartości odżywczych. Jest niskokaloryczna, a przy tym zawiera liczne witaminy, takie jak A, C i K oraz witaminy z grupy B. Jest również bogata w minerały niezbędne w diecie psa - potas, żelazo, magnez, fosfor i wapń. Stanowią również źródło błonnika, który wspomaga układ pokarmowy. Drożdże posiadają wiele prozdrowotnych właściwości. Stanowią doskonałe źródło witamin z grupy B, a także mannooligosacharydów (MOS) i beta-glukanów, które wspierają układ odpornościowy. Ekstrakt z rozmarynu wpływa nie tylko na zwiększenie smakowitości karmy. Stanowi on naturalny konserwant, który pozwala karmie zachować świeżość na długo. Ma również właściwości antyoksydacyjne. Jest też silnym przeciwutleniaczem o właściwościach antynowotworowych.

Wybierz suche karmy dla psa FirstMate - zapewnij Twojemu pupilowi wyborny i zdrowy posiłek!

Polecane

pixel