Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa Farmina

Farmina

FARMINA - karmy inspirowane naturą

Farmina to włoska marka o wieloletnim doświadczeniu w zakresie produkcji karm dla psów i kotów. Jej historia rozpoczęła się w 1965, wraz z powstaniem firmy Russo Mangimi, specjalizującej się w sektorze paszowym. W 1999 roku syn założyciela rozszerzył działalność na sektor karm dla zwierząt domowych. Wtedy też rozpoczęła się współpraca z firmą Farmina, specjalizującej się w badaniach nad żywnością dla zwierząt domowych i opracowywaniu receptur karm. Wyniki współpracy przyniosły entuzjastyczną reakcję wśród Klientów oraz popularność, która umożliwiła firmie dalszy rozwój oraz inwestycję w badania technologiczne, a także współpracę z niezależnymi instytutami badań. Został również powołany zespół Farmina Vet Research, składający się z weterynarzy oraz specjalistów od receptur żywieniowych.

Dziś Farmina jest prężnie rozwijającą się marką o międzynarodowym zasięgu. Zakłady produkcji żywności mieszczą się we Włoszech, w Serbii oraz w Brazylii.

Celem marki jest wykorzystywanie najnowszych badań, aby poprawić byt psów i kotów oraz zapewnić im zdrowe i szczęśliwe życie. Inspiracje marki pochodzą z natury – dzięki obserwacji zwyczajów zwierząt oraz ich instynktów, marka dąży do zapewnienia naturalnych i zdrowych diet.

Dlaczego warto wybrać karmy Farmina?

Natura i nauka

Inspiracje do stworzenia każdej diety są czerpane z natury, z poszanowaniem dla naturalnych potrzeb żywieniowych zwierząt oraz dla ekosystemów. Receptury są opracowywane w oparciu o najnowsze badania z zakresu żywienia zwierząt domowych.

Szeroki wybór

Farmina oferuje szeroki wybór linii produktowych przeznaczonych dla psów oraz dla kotów. Linie produktowe obejmują karmę suchą oraz mokrą, a także receptury dostosowane do wieku i wielkości rasy pupila oraz specyficznych potrzeb żywieniowych.

Zróżnicowane składniki wysokiej jakości

Suche i mokre diety Farmina przygotowywane są wyłącznie ze składników wysokiej jakości. Użyte do produkcji surowce to zdrowe i pożywne mięsa oraz szeroka gama pysznych i bogatych w wartości odżywcze warzyw i owoców.

 

Bezzbożowe diety

W trosce o potrzeby psów i kotów wrażliwych oraz cierpiących na alergie pokarmowe, marka opracowała linie produktowe Prime, które nie zawierają zbóż oraz roślin strączkowych. Oferta obejmuje również serię Ancestral Grain z obniżoną zawartością zbóż.

Diety weterynaryjne na każdą potrzebę

W ofercie marki znajdują się linie Vet Life przeznaczone dla psów oraz kotów. Obejmują szeroki zakres mokrych i suchych karm weterynaryjnych opracowanych w celu leczenia i łagodzenia licznych schorzeń.

Zdrowa i naturalna dieta

Marka stosuje do produkcji pokarmów naturalne składniki wysokiej jakości oraz stosuje naturalne przeciwutleniacze. Stawia również na receptury o niskim indeksie glikemicznym w celu zapobiegania otyłości i cukrzycy.

Kompletna żywność
z naturalnych składników

Wieloletnie doświadczenie zebrane przez zespół Farmina Vet Research podczas analizowania potrzeb żywieniowych psów i kotów doprowadziło do stworzenia kompletnej żywności dla psów i kotów z naturalnych składników. Oznacza to, że pokrywają one wszystkie dzienne potrzeby żywieniowe Twojego czworonożnego przyjaciela. Kompletne karmy N&D mogą być podawane jako jedyna żywność w codziennej diecie zwierzęcia bez dodatkowej suplementacji.

Przeglądaj produkty

Farmina

Karma dla psa Farmina w KrakVet

Oferta marki obejmuje szeroki wybór suchych i mokrych karm dla psów – są w niej zarówno zdrowe i smakowite karmy bytowe, funkcjonalne, dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym, jak i diety weterynaryjne przeznaczone dla psów borykających się z problemami zdrowotnymi i schorzeniami. Linie produktowe zostały opracowane z dbałością o zapewnienie dużego wyboru i zróżnicowanych opcji żywieniowych.

N&D Quinoa – linia zdrowych, pełnowartościowych karm obejmująca formuły opracowane z myślą o psach ze specyficznymi potrzebami żywieniowymi, takimi jak karmy na trawienie, na skórę i sierść, na nadwagę oraz dla psów po sterylizacji.

Przeglądaj produkty

N&D Prime – linia produktów bezzbożowych, w których aż 98% białka pochodzi z surowców pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera roślin strączkowych, produktów ubocznych oraz mączek mięsnych. Ma niski indeks glikemiczny i zawiera mniej niż 3% błonnika.

Przeglądaj produkty

N&D Ocean – zbilansowane, pełnoporcjowe diety, w których źródłem białka są ryby i owoce morza. Ma właściwości przeciwzapalne i zawiera bogactwo kwasów omega-3. Do jej produkcji użyto naturalnych przeciwutleniaczy.

Przeglądaj produkty

N&D Pumpkin – zdrowe i smakowite posiłki z dynią, w których 96% białka pochodzi z surowców pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera roślin strączkowych, mączek mięsnych i produktów ubocznych. Ma niski indeks glikemiczny i mniej niż 3% błonnika.

Przeglądaj produkty

N&D Ancestral Grain – zbilansowane smakowite pokarmy z obniżonym poziomem glikemicznym prazbóż. Linia karm nie zawiera ziemniaków i roślin strączkowych oraz mączek mięsnych i produktów ubocznych. Stanowi zdrową, pełnoporcjową dietę.

Przeglądaj produkty

Cibau – pełnoporcjowe karmy dostosowane do potrzeb żywieniowych różnych grup wiekowych oraz wielkości ras. Głównym źródłem białka są w niej kurczak, indyk, ryby oraz jaja. Zawierają tłuszcz rybny bogaty w kwas omega-3. Znajdziesz w niej karmy dla psów każdej rasy.

Przeglądaj produkty

Ecopet Natural – linia zdrowych, pełnoporcjowych karm dla psów w każdym wieku i każdej rasy, które wspierają układ trawienny dzięki obecności FOS i MOS, stymulujących układ odpornościowy. Diety przygotowywane są z surowców wysokiej jakości i nie zawierają konserwantów.

Przeglądaj produkty

Karma dla kota Farmina w KrakVet

Farmina posiada w ofercie również szeroki wybór suchych i mokrych karm dla kotów. Linie produktowe obejmują zarówno wysokiej jakości pełnoporcjowe karmy bytowe, które z pewnością skuszą nawet najbardziej wybredne koty, funkcjonalne, stworzone z myślą o specyficznych potrzebach żywieniowych, jak i diety weterynaryjne przeznaczone dla kotów borykających się z problemami zdrowotnymi.

.

N&D Quinoa – linia pysznych i zdrowych karm przeznaczonych dla kotów o specyficznych potrzebach żywieniowych. Obejmuje ona karmy dla kotów sterylizowanych, z nadwagą, karmy na trawienie, karmy na sierść i skórę oraz na drogi moczowe.

Przeglądaj produkty

N&D Prime – bezzbożowa linia zdrowych pełnoporcjowych karm o najwyższym procencie białka zwierzęcego. Nie zawiera roślin strączkowych oraz mączek mięsnych i produktów ubocznych. Posiłki mają niski indeks glikemiczny.

Przeglądaj produkty

N&D Ocean – smakowite i zdrowe oraz zbilansowane diety o właściwościach przeciwzapalnych, w których głównym źródłem białka są ryby oraz owoce morza. Posiłki mają wysoką wartość odżywczą i są bogate w kwasy omega-3. Zawiera naturalne przeciwutleniacze.

Przeglądaj produkty

N&D Pumpkin – smakowite i zdrowe karmy zawierające dynię, w których aż 96% białka jest pochodzenia zwierzęcego. Nie zawierają roślin strączkowych, mączek mięsnych oraz produktów ubocznych. Ma niski indeks glikemiczny i mniej niż 3% błonnika.

Przeglądaj produkty

N&D Ancestral Grain – pełnoporcjowe i smakowite karmy o ograniczonej zawartości zbóż. Składa się w 60% z wysokiej jakości surowców pochodzenia zwierzęcego, a także z 20% organicznych prazbóż (orkisz i owies) i warzyw oraz owoców.

Przeglądaj produkty

Karma weterynaryjna Farmina

Farmina

Vet Life – linia karm przeznaczonych dla psów borykających się z wszelkiego rodzaju problemami zdrowotnymi. Każda receptura jest dostępna w postaci suchej oraz mokrej karmy. Formuły zostały starannie opracowane w celu złagodzenia objawów oraz zapobiegania i leczenia schorzeń.

Przeglądaj produkty

Vet Life – starannie opracowane weterynaryjne formuły przeznaczone dla kotów borykających się z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Wszystkie formuły są dostępne w postaci suchej i mokrej karmy. Diety łagodzą dolegliwości oraz zapobiegają i leczą różnego rodzaju schorzenia.

Przeglądaj produkty
 

Konsultanci Żywieniowi Farmina pracują w krajach na całym świecie. Zgłoś się do Farminy, a marka znajdzie osobę z Twojej okolicy, która zapewni Ci bezpłatną konsultację żywieniową i stworzy idealnie dopasowany plan żywieniowy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

 
pixel