Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Urinary S/O dla kota - przegląd karm

2023-02-16
Royal Canin Urinary S/O dla kota - przegląd karm

Niewydolność nerek oraz schorzenia układu moczowego to problemy zdrowotne, które dotykają bardzo wiele kotów, zwłaszcza kocich seniorów. Problemy z nerkami wymagają odpowiedniej diety, która uwzględnia potrzeby kota takie, jak mniejsza zawartość fosforu w pokarmie. W przypadku podobnych problemów zdrowotnych weterynarz może zalecić kotu stosowanie odpowiednich karm weterynaryjnych - poniżej przedstawiamy jedną z najpopularniejszych linii produktów marki Royal Canin opracowanej specjalnie z myślą o kotach zmagających się ze schorzeniami nerek.

Zespół KrakVet przygotował przegląd karm z serii Royal Canin Urinary S/O, w którym przedstawiamy docenione przez lekarzy weterynarii i specjalistów do spraw żywienia karmy dla kotów z niewydolnością nerek oraz innymi schorzeniamu układu moczowego. Sprawdź ofertę.

Przeczytaj więcej w artykułach:

ROYAL CANIN Urinary S/O - karma mokra dla kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych - 12x85g

ROYAL CANIN Urinary S/O - karma mokra dla kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych - 12x85g

ROYAL CANIN Urinary S/O mokra to weterynaryjna, dietetyczna karma mokra dla dorosłych kotów z chorobami dróg moczowych. Leczy ona idiopatyczne zapalenie pęcherza. Pomaga rozpuścić kamienie i kryształy struwitowe oraz kamienie szczawianowo-wapniowe, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Zmniejsza także ryzyko zachorowania na zapalenie pęcherza moczowego. Dzięki starannie opracowanemu składowi zwiększa ona objętości moczu i optymalizuje poziom jego przesycenia. Zwiększenie objętości moczu prowadzi do jego rozcieńczenia i wzmożonego przepłukiwania dróg moczowych. Wspiera również układ odpornościowy. Ponadto karma ROYAL CANIN Urinary S/O mokra kot ma zmniejszoną zawartością magnezu. Zawiera również składniki zakwaszające mocz.

ROYAL CANIN Urinary S/O saszetki dzięki formie mokrej karmy przeciwdziała również odwodnieniu kota.

ROYAL CANIN Urinary S/O kot saszetki jest dostępna w pakietach saszetek 12x85 g.

Zobacz produkt
 

 

ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kota

ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kota

ROYAL CANIN Urinary S/O kot to weterynaryjna sucha karma przeznaczona dla dorosłych kotów, które zmagają się z chorobami układu moczowego oraz kamicą, na przykład z kamieniami struwitowymi. Karma dla kota Royal Canin Urinary S/O rozpuszcza kamienie struwitowe wszystkich rodzajów i zapobiega ich powstawaniu. Karma pomaga przy tym utrzymać odpowiedni poziom wysycenia moczu. Ma ona ograniczoną zawartość magnezu, który stanowi budulec kamieni struwitowych i którego nadmiar może się przyczynić do ich ponownego powstawania. Dieta utrzymuje odpowiednie rozcieńczenie moczu i niski poziom RSS, co również zapobiega tworzeniu się kamieni.

Karma zapewnia kompleksowe wsparcie w walce z chorobą oraz zapobiega jej nawrotowi, a jednocześnie zapewnia kotu smakowity i odżywczy posiłek na czas leczenia.

ROYAL CANIN Urinary S/O jest dostępna w opakowaniach 7 kg, 3,5 kg, 1,5 kg oraz 0,4 kg.

Zobacz produkt
 

 

ROYAL CANIN Urinary Moderate Calorie Cat - sucha karma dla kota - 9kg

ROYAL CANIN Urinary Moderate Calorie Cat - sucha karma dla kota - 9kg

ROYAL CANIN Urinary S O kot 9 kg to to sucha, niskokaloryczna karma weterynaryjna dla dorosłych kotów stosowana w profilaktyce i leczeniu kamieni struwitowych i oksalatowych, zapalenia pęcherza oraz infekcji dróg moczowych. Pokarm wspiera układ moczowy i zapobiega kamicy przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała kotów z tendencjami do nadwagi. Starannie dobrana kompozycja składników zapewnia odpowiednie rozrzedzanie oraz zakwaszanie moczu. Ma odpowiednio niską zawartość magnezu oraz zapewnia niski RSS, co zmniejsza prawdopodobieństwo tworzenia się kamieni.

Karma wspiera układ moczowy przy jednoczesnym zachowaniu szczupłej sylwetki i utrzymaniu odpowiedniej wagi.

ROYAL CANIN Urinary Moderate Calorie Cat jest dostępna w opakowaniach 400 g i 200 g oraz w zestawach.

Zobacz produkt
 

 

 
 
Pokaż więcej wpisów z Luty 2023

Polecane

pixel