Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla kota z cukrzycą - ranking [Top 5]

2023-12-01
Karma dla kota z cukrzycą - ranking [Top 5]

Cukrzyca to choroba, która wymaga nie tylko szczególnie precyzyjnej diety, ale także jej ścisłego przestrzegania. Dotyka ona coraz większą liczbę kotów. Są na nią narażone koty z nadwagą, jednak pewne rasy miewają również wrodzone predyspozycje do wystąpienia tego schorzenia. Na rynku zoologicznym dostępny jest szeroki wybór karm weterynaryjnych opracowanych specjalnie dla kotów zmagających się z cukrzycą. Jeśli Twój kot na nią choruje, należy skonsultować wybór odpowiedniej diety z weterynarzem.

Sklep zoologiczny KrakVet przygotował ranking, w którym przedstawiamy 5 najpopularniejszych karm dla kotów z cukrzycą. Sprawdź, które z nich cieszą się największą popularnością i po które właściciele kotów sięgają najczęściej.

Przeczytaj więcej w artykule pt. "Cukrzyca u kota".

TROVET Weight & Diabetic WRD - sucha karma dla kota - 3 kg

TROVET Weight & Diabetic WRD - sucha karma dla kota - 3 kg

TROVET Weight & Diabetic WRD to sucha karma opracowana specjalnie dla dorosłych kotów wszystkich ras, które chorują na cukrzycę lub wymagają wsparcia w osiągnięciu odpowiedniej wagi. Karma wspomaga odchudzanie i utrzymanie prawidłowej wagi, a także regulację przyjmowanej glukozy. Zapobiega utracie masy mięśniowej dzięki zbilansowanej zawartości wysokiej jakości białka, którego źródłem jest lekkostrawny kurczak. Karma ma niską gęstość energetyczną, dzięki czemu gwarantuje stopniowy wzrost poziomu glukozy. Jest bogata w witaminę A, witaminy z grupy B oraz włókno.

Karma nie może być podawana kociętom ani kotkom w ciąży i karmiącym.

TROVET Weight & Diabetic WRD jest dostępna w opakowaniach 3 kg.

Zobacz produkt
 

 

ANIMONDA Integra Protect Diabetes - sucha karma dla kota - 300 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes - sucha karma dla kota - 300 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes to pełnoporcjowa sucha karma dietetyczna dla dorosłych kotów z cukrzycą, która umożliwia kontrolę poziomu glukozy we krwi. Receptura oparta jest o wysoce strawne białko. Zawiera L-karnitynę, która pomaga utrzymać odpowiednią wagę i masę mięśniową, a także niezbędną w kociej diecie taurynę. Karma zapobiega nadwadze. Zapewnia kotu zdrową i smakowitą dietę.

Karma weterynaryjna - skonsultuj jej podawanie z weterynarzem.

ANIMONDA Integra Protect Diabetes jest dostępna w opakowaniach 300 g.

Zobacz produkt
 

 

Hill's Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit - sucha karma dla kota - 3 kg

Hill's Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit - sucha karma dla kota - 3 kg

Hill's Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit to sucha karma weterynaryjna dla dorosłych kotów z nadwagą oraz chorujących na cukrzycę. Formuła wspomaga regulowaniu poziomu glukozy we krwi, pomaga utrzymać odpowiednią wagę i zapobiega nadmiernej utracie masy mięśniowej. Karma zawiera odpowiednią dawkę włókna i zbilansowaną dawkę wysokiej jakości białka, tłuszczy i L-karnityny. Pomaga obniżyć poziom tłuszczów we krwi w przypadku hiperlipidemii. Źródłem białka w karmie jest lekkostrawny kurczak.

Karma powinna być stosowana wyłącznie na zalecenie weterynarza.

Hill's Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit jest dostępna w opakowaniach 3 kg.

Zobacz produkt
 

 

ANIMONDA Integra Protect Diabetes wątróbka drobiowa - mokra karma dla kota - 100 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes wątróbka drobiowa - mokra karma dla kota - 100 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes wątróbka drobiowa to mokra karma weterynaryjna opracowana specjalnie dla dorosłych kotów cierpiących na cukrzycę. Karma jest lekkostrawna i wysoce przyswajalna - powstaje ze zdrowych surowców zwierzęcych, w tym wątróbki drobiowej. Ma prosty, wartościowy skład. Ma wysoką zawartość białka, a także odpowiednio zbilansowaną dawkę magnezu i fosforu, dzięki czemu zapobiega kamicy. Utrzymuje odpowiednie pH moczu.

Receptura nie zawiera zbóż.

ANIMONDA Integra Protect Diabetes wątróbka drobiowa jest dostępna w opakowaniach 100 g oraz w zestawach.

Zobacz produkt
 

 

ANIMONDA Integra Protect Diabetes serca indyka - mokra karma dla kota - 100 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes serca indyka - mokra karma dla kota - 100 g

ANIMONDA Integra Protect Diabetes serca indyka to zdrowa i lekkostrawna mokra karma opracowana dla kotów cierpiących na cukrzycę. Ma wysoką zawartość odżywczego białka, którego źródłem są surowce zwierzęce, w tym serca indyka. Zawiera także drób, wołowinę i wieprzowinę. Karma pomaga regulować poziom cukru we krwi oraz dostarcza niezbędnej w kociej diecie tauryny. Jest bogata w niezbędne minerały.

Stosowanie karmy skonsultuj z weterynarzem.

ANIMONDA Integra Protect Diabetes serca indyka jest dostępna w opakowaniach 100 g oraz w zestawach.

Zobacz produkt
 
 
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
pixel