Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Butcher's - Kupując pomagasz

2022-11-14
Butcher's - Kupując pomagasz
Kupując pomagasz

Karmy dla psa i kota firmy Butcher's to karmy naturalne o wysokiej zawartości mięsa. Producent ma na celu dostarczyć naszym zwierzętom posiłki, które pozytywnie będą wpływać na ich zdrowie i witalność. Butcher's chce w naturalny sposób zmienić nawyki żywieniowe zwierząt, przedstawiając w swojej ofercie tylko karmy najwyższej jakości. Butcher's oprócz produkcji karmy organizuje również akcje charytatywne mające na celu pomoc zwierzętom w potrzebie. W tym miesiącu KrakVet wspiera organizowaną przez Butcher's zbiórkę- "Kupując pomagasz"

Każdy kupiony produkt oznacza 100 gramów karmy

Do 14 stycznia 2023 roku trwa akcja, która ma na celu uzbieranie karmy suchej firmy Butcher's dla AMI - Fundacji Pomocy Zwierzętom. Każde zamówienie, które zawiera chociaż jedną karmę z wybranych produktów oznacza kolejne 100 gramów dla Fundacji. To od Was zależy ile karmy uda nam się uzbierać. Zbliżający się okres świąteczny będzie świetnym bodźcem do pomocy zwierzakom, a to właśnie prosto na święta przekazana zostanie cała uzbierana karma.

Regulamin akcji „Kupując pomagam”

1. Organizator i Beneficjent/ Beneficjenci

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady akcji „Kupując pomagasz”.
 2. Akcja „Kupując pomagasz” zwana dalej „Akcją” organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Butcher’s Pet Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raduńskiej 6, kod pocztowy 01-681, REGON 142415194 NIP 527-262-78-10, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Regestru Sądowego, nr KRS0000356427, zwaną dalej „Organizator”

2. Beneficjentem Akcji jest AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom z siedzibą pod adresem ul. Barcelońska 5 02-762 Warszawa na którego rzecz Organizator, po zakończeniu akcji, przekaże produkty.

3. Czas trwania akcji

 1. Akcja trwa od 14.11.2022 do 14.01.2023

4. Zasady akcji

 1. Aby wziąć udział w Akcji należy wejść na stronę www.krakvet.pl lub sferis.pl dokonać zakupów z przynajmniej jednym produktem marki Butcher’s
 2. Każdy produkt, o którym mowa w ust. 1 powyżej, zostanie dodany do zamówienia I dostarczony wraz z całym zamówieniem do zamawiającego zgodnie z ogólnymi warunkami działania sklepu.
 3. Za każdy sprzedany produkt objęty akcją w czasie jej trwania, Organizator przekaże 1 posiłek dla psa Beneficjentowi, rozumiany, jako 100 gram karmy Butcher’s. Przekazanie Beneficjentowi produktów zebranych w czasie trwania akcji zostanie dokonane do dnia 30.04.2023.
 4. Akcja organizowana jest w Sklepach Internetowych Krakvet oraz Sferis pod adresem: www.krakvet.pl oraz www.sferis.pl i na ich subdomenach.

5. Produkty objęte Akcją

 1. W akcji biorą udział wszystkie produkty marki Butcher’s
 2. Produkty objęte akcją są dostępne pod adresem www.krakvet.pl oraz sferis.pl Organizator może w każdym czasie dołączyć nowe produkty do akcji.

6. Postanowienia końcowe:

 1. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się Regulamin Serwisu oraz obowiązujące przepisy prawa.
 2. Regulamin Akcji dostępny jest na stronie internetowej www.krakvet.pl oraz www.sferis.pl
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel