Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

5 skutecznych sposobów na utrzymanie higieny w kociej toalecie – poznaj żwirki silikatowe Diamentiq!

2023-10-23
5 skutecznych sposobów na utrzymanie higieny w kociej toalecie – poznaj żwirki silikatowe Diamentiq!

Diamentiq

Czy znasz już silikatowy żwirek dla kota Diamentiq? Niedawno hit wśród żwirków powrócił w nowej, ulepszonej odsłonie. To jednak nie koniec niespodzianek, które szykuje marka – już wkrótce w sklepie KrakVet pojawią się kolejne warianty żwirku w nowych, udoskonalonych wersjach!

Sprawdź zapowiedź nowej oferty Diamentiq.

Nowość – 4 nowe warianty żwirku Diamentiq!

Już wkrótce w sklepie KrakVet zawitają nowe odsłony kolejnych wariantów silikatowego żwirku Diamentiq – w tym aż trzy nowe zapachy oraz wersja z wyjątkowo drobnymi granulkami! Marka Diamentiq stale dąży do poszerzenia oferty z uwagi na zróżnicowane potrzeby i preferencje zarówno kotów, jak i ich właścicieli. Podobnie jak wariant o neutralnym zapachu, nowe żwirki Diamentiq cechuje niezwykła chłonność oraz skuteczność w zatrzymywaniu nieprzyjemnych zapachów z kuwety. Żwirki silikatowe Diamentiq są wysoce wydajne, a także antybakteryjne i bezpyłowe – bezpieczne dla alergików.

Nowe warianty żwirków silikatowych Diamentiq to:

  • Micro Crystals – ultra drobne granulki żwirku, wyjątkowo delikatne dla kocich łapek,
  • Lavender – o kojącym zapachu lawendy,
  • Baby Powder – o przyjemnym zapachu pudru dla dzieci,
  • Ocean Breeze – o orzeźwiającej woni morskiej bryzy.

Te wyjątkowo przyjemne, kojące zapachy skutecznie zamaskują przykre wonie z kociej kuwety. W szerokiej ofercie każdy właściciel kota oraz każdy mruczek z pewnością znajdzie dla siebie idealną opcję.

Wypróbuj nowe żwirki Diamentiq już wkrótce – a w międzyczasie sprawdź niepowtarzalną ofertę promocji z dostępnym żwirkiem Diamentiq o neutralnym zapachu!

Żwirek silikatowy dla kota Diamentiq

Żwirek silikatowy Diamentiq o neutralnym zapachu to niezbrylający żwirek cechujący się wyjątkową skutecznością działania. Żwirek jest wysoce chłonny i wydajny – doskonale zatrzymuje ciecze oraz starcza na długo. Skutecznie wiąże przykre zapachy, neutralizując woń z kociej kuwety. Jest on ponadto antybakteryjny i nie przykleja się do sierści ani do łapek, dzięki czemu pomaga utrzymać czystość i higienę wokół kociej kuwety i w całym domu. Żwirek jest ponadto bezpyłowy, co czyni go doskonałą opcją dla alergików. Ponadto ze względu na drobna frakcję jest on niezwykle delikatny dla wrażliwych kocich łapek. Dzięki temu wyróżnia się on wysoką akceptowalnością wśród kotów, a liczni właściciele cenią sobie jego skuteczne działanie i wygodę w użyciu.

Wybierz żwirek silikatowy Diamentiq – zadbaj o czystość i higienę w kociej kuwecie!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

pixel