| Typ produktu | Pułapka na myszy |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Bezpieczny dla zwierząt | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Myszka Mickey |
| Kategoria | Dla gryzoni , Dla myszy i szczurów |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Wymiary produktu | 60 × 45 × 170 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt. , Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt. , Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4011905041926 |