Opinie Klientów po zakupie w sklepie internetowym KrakVet – poznaj wyniki ankiety

Opinie Klientów po zakupie w sklepie internetowym KrakVet – poznaj wyniki ankiety

Czy wiesz, że aż 93,8% Klientów sklepu KrakVet deklaruje, że zrobiliby u nas zakupy ponownie? Zdanie naszych Klientów jest dla nas wyjątkowo ważne, dlatego zwróciliśmy się do Was z krótką ankietą podsumowującą dotychczasowe wrażenia na temat zakupów w naszym sklepie. Serdecznie dziękujemy za nadesłane opinie o zakupach w KrakVet. Dzięki nim mamy możliwość stałego poszerzania naszej oferty oraz poprawiania jakości naszych usług.

Zdecydowaliśmy o pozostawieniu ankiety otwartej w najbliższym czasie – dzięki temu po złożenia zamówienia będziecie mieć możliwość przesłania nam swoich wrażeń i opinii. Zachęcamy do wypełniania ankiety wysyłanej drogą mailową po zakupie.

Prezentujemy poniżej dotychczasowe wyniki ankiety.

Jak Klienci KrakVet trafiają do sklepu?

Pierwsze pytanie ankiety dotyczyło tego, w jaki sposób nasi Klienci trafiają do KrakVet. Przeważająca większość odpowiedzi – aż 69% ankietowanych – trafiła do nas przez wyszukiwarkę internetową. 12% naszych Klientów trafiło do nas natomiast dzięki porównywarce cenowej Ceneo. 8,3% ankietowanych trafiło do naszego sklepu z polecenia znajomego – serdecznie dziękujemy wszystkim z Was, którzy polecają nasz sklep znajomym. Wyniki naszego udzielania się w mediach społecznościowych również przynoszą owocne skutki – 5,4% Klientów znalazło nasz sklep dzięki mediom społecznościowym takim, jak FacebookInstagram oraz YouTube.

Pozostałe odpowiedzi pochodziły z opcji z możliwością wpisania własnej odpowiedzi – tu zdecydowana większość pokrywała się z opcjami już dostępnymi w ankiecie, takimi jak wyszukiwarka internetowa i polecenia znajomego. Pozostałe odpowiedzi świadczą, że nasz sklep jest polecany również przez weterynarzy i blogerów. Ponadto bardzo wielu ankietowanych, którzy wybrali otwartą formę odpowiedzi deklaruje, że są stałymi Klientami od wielu lat i nie pamiętają, jak do nas trafili. Dziękujemy serdecznie za wybieranie naszego sklepu.

Przeczytaj także: Ceny artykułów dla zwierząt w Polsce i w Europie

Sklep Zoologiczny KrakVet.pl

Szeroki wybór wysokiej jakości karm i akcesoriów dla psów

Dlaczego Klienci wybierają KrakVet?

Kolejne pytanie dotyczyło tego, co przekonało naszych Klientów do dokonania zakupu w KrakVet, z możliwością udzielenia więcej niż jednej odpowiedzi. Aż 51% ankietowanych wybrało nas z uwagi na szybką dostawę. 49% Klientów do zakupu przekonała dostępność wybranego produktu. Aż 42,2% przekonała do nas korzystnie niska cena, a 34,4% zadeklarowało, że są naszymi stałymi Klientami. 32,4% wybrało nas ze względu na możliwość darmowej dostawy. 13,5% przekonała do nas dokładna i pomocna informacja o prezentowanym produkcie, 10,2% Klientów znalazło poszukiwany produkt tylko u nas, natomiast 9,6% wybrała KrakVet ze względu na liczne promocje.

Pozostałe odpowiedzi, w których Klienci mogli wpisać własne wrażenia dotyczyły zarówno powyższych opcji, jak i oferowanych przez KrakVet możliwości – w tym opcji takich, jak odroczona płatność PayPo, programy typu cashback, płatność za pobraniem u kuriera oraz możliwość dostawy do paczkomatów InPost. Klienci decydują się na zakupy w KrakVet również ze względu na pozytywne opinie innych Klientów o sklepie, szeroką ofertę, w której znajdują więcej niż jeden z poszukiwanych produktów, a także chęć wsparcia polskiej firmy.

Sprawdź: Tanie jedzenie dla psa i kota – sposoby na oszczędności

Poziom satysfakcji Klientów

W kolejnej części ankiety pytaliśmy o sposób prezentacji oferty na stronie oraz o samą ofertę. Aż 95,4% ankietowanych nie miało problemu z obsługą naszej strony internetowej oraz znalezieniem poszukiwanych produktów. Zaledwie 3,7% miało trudność ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Pozostałe otwarte odpowiedzi zawierały sugestie i wrażenia, które weźmiemy pod uwagę przy udoskonalaniu naszej oferty. Niektóre z nich prosiły o zaoferowanie opcji, które są już dostępne w naszym sklepie, takich jak wysyłka InPost. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta w przypadku pytań lub wątpliwości – nasi konsultanci chętnie przedstawią dostępne opcje.

Następne pytanie dotyczyło oceny satysfakcji z przebiegu transakcji – 94,7% ankietowanych wskazało, że byli zadowoleni z przebiegu zakupu. 3% ankietowanych nie było zadowolonych, natomiast opinia 2,4% wskazuje średnią satysfakcję.

Aż 93,8% ankietowanych odpowiedziało, że zrobiliby ponownie zakupy w naszym sklepie. 4% nie jest pewna odpowiedzi, natomiast 2,3% wskazało, że nie zdecydowaliby się ponownie na zakupy. Nasz sklep będzie dokładał wszelkich starań, by poprawić jakość usług.

Jakie produkty Klienci KrakVet chcą znaleźć w ofercie?

Spytaliśmy również, jakie produkty nasi Klienci chcieliby zobaczyć w naszej ofercie. Aż 86,5% ankietowanych zadeklarowało, że znaleźli w naszym sklepie wszystkie potrzebne produkty. Pozostałe odpowiedzi pochodziły z opcji otwartej, w której Klienci mieli możliwość przesłania sugestii. Niektóre z nich dotyczyły sugestii co do konkretnych produktów. Pozostałe przeważająco wskazywały na to, że Klienci chcieliby zobaczyć w naszej ofercie więcej karm dla kota, zarówno suchych, jak i mokrych. Klienci prosili również o poszerzenie oferty produktów dla kotów i przysmaków dla psów, więcej specjalistycznych karm dla konkretnych zwierząt takich, jak fretki czy szynszyle, a także więcej karm bezzbożowych dla kotów i psów oraz karm o wysokiej zawartości mięsa.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie przesłane dotychczas sugestie i zachęcamy do dalszego wysyłania opinii po zakupie poprzez ankietę. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, by nasza oferta odpowiadała oczekiwaniom naszych Klientów. Zapraszamy ponownie do KrakVet!

Zobacz też: Ile wydajemy na zwierzęta? Czy inflacja zagląda też do misek naszych pupili?

Sklep Zoologiczny KrakVet.pl

Szeroki wybór wysokiej jakości karm i akcesoriów dla kotów

Udostępnij