Pytania dotyczące karmy dla kotów

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

wadinyade
Posty:2
Rejestracja:28 grudnia 2023, 08:23

28 grudnia 2023, 16:52

Cześć !

Mam problem ze znalezieniem idealnej karmy dla mojego kota. Ona nie ma zębów. Mieszkam w Quebecu w Kanadzie, więc mam większy dostęp do kanadyjskiej żywności. Daję jej puszki Borealu i gotowe! nowy pakiet tetra. Ostatnio dostała biegunki, więc poszłam do weterynarza, który przepisał mi dietę bogatą w błonnik na tydzień, ale nie zauważyłam żadnych zmian. Jej kupa i pierdnięcie są bardzo śmierdzące. Zastanawiałam się, czy powinnam zacząć podawać jej surową karmę. Codziennie daję jej różne puszki. Może powinienem spróbować jednego smaku na raz i zobaczyć, co powoduje biegunkę. Trudniej było mi znaleźć coś dobrego w puszkach zamiast suchej karmy.
Przyjmę każdą rekomendację!

Dziękuję bardzo !
wadinyade
Posty:2
Rejestracja:28 grudnia 2023, 08:23

31 grudnia 2023, 11:44

wadinyade pisze:
28 grudnia 2023, 16:52
Cześć !

Mam problem ze znalezieniem idealnej karmy dla mojego kota. Ona nie ma zębów. Mieszkam w Quebecu w Kanadzie, więc mam większy dostęp do kanadyjskiej żywności. Daję jej puszki Borealu i gotowe! nowy pakiet tetra. Ostatnio dostała biegunki, więc poszłam do weterynarza, który przepisał mi dietę bogatą w błonnik na tydzień, ale nie zauważyłam żadnych zmian. Jej kupa i pierdnięcie są bardzo śmierdzące. Zastanawiałam się, czy powinnam zacząć podawać jej surową karmę. Codziennie daję jej różne puszki. Może powinienem spróbować jednego smaku na raz i zobaczyć, co powoduje biegunkę. Trudniej było mi znaleźć coś dobrego w puszkach zamiast suchej karmy.
Przyjmę każdą rekomendację!
router login
Dziękuję bardzo !
I got this,....
Vet4u
Posty:737
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

04 stycznia 2024, 11:50

Dzień dobry,
Radzimy skontaktować się z lekarzem weterynarii w celu ponownej diagnozy kota.
Także warto zachować jednolitość karmy, szczególnie w przypadku problemów gastrycznych. Dodatkowo można zastosować dietę eliminacyjną w celu wykluczenia alergenu powodującego problemy.
https://www.krakvet.pl/artykuly/dieta-e ... sa-i-kota/
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
Monikajol
Posty:2
Rejestracja:10 lutego 2024, 08:37

10 lutego 2024, 09:01

Moja mama też ma starszego kotka, przednie zęby mu wypadły, na szczęście radzi sobie z gryzieniem tylnymi. Chciałyśmy mu zmienić karmę na bardziej miękka, problem w tym że nie chcę jeść żadnej innej poza tą którą je od lat.
Tony Angel
Posty:1
Rejestracja:29 czerwca 2024, 09:03

29 czerwca 2024, 09:19

Hi everyone,

I've been giving my cats Temptations Treats, which get rave reviews on Amazon.com and Chewy.com. However, I've noticed that the ingredients seem similar to "fast food" for cats. Are these treats safe for my cats in the long run, or should I be concerned about their health? Has anyone had any positive or negative experiences with these treats?

Thanks!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości