Strona 1 z 1

Nowy wariant Purina

: 05 października 2022, 17:28
autor: Yorkomaniac
Cześć, chciałbym się z Wami podzielić opinią na temat nowej karmy PURINA® PRO PLAN® OPTIDIGEST® - początkowo nie podchodziłem do niej z entuzjazmem z racji tego, że mój pies je praktycznie (niestety) wszystko :D
Pierwsze wrażenie standardowo jak dla mojego psa - nowe jedzenie, nowy zapach, najchętniej zjadłby całe opakowanie na raz. 8)
Kolejne posiłki wyglądały podobnie - grzebanie w misce, niedojadanie. Pierwsze kilka dni mieszanie z poprzednią karmą i następnie już tylko nowa karma. Dopiero po kilku dniach jedzenie znika po nasypaniu - niestety pies ma określone pory jedzenia z racji zbyt dużej łapczywości.
Dodatkowa korzyść to wpływ na układ pokarmowy - nie ma nieprzyjemnych gazów oraz głośnego pracowania żołądka. Im zdrowszy żołądek, tym lepsze życie naszego psiaka! :)
Podoba mi się fakt, że na pierwszym miejscu w składnikach jest mięso a nie zboża - niby mój pies nie ma problemów z tolerowaniem zboża ale sam fakt, że karma jest bardziej "dopieszczona" składem powoduje, że chętnie ją kupuje.
Jeśli wasz psiak ma problemy trawienne - wypróbujcie PURINA® PRO PLAN® OPTIDIGEST® w dogodnym wariancie smaku i składników takich jak kurczak, jagnięcina, łosoś i inne :)

Re: Nowy wariant Purina

: 05 października 2022, 23:05
autor: Vet4u
Witam,
Bardzo miło słyszeć, że znalazł Pan odpowiednią karmę dla swojego pupila! Odpowiednie żywienie jest kluczowe w utrzymaniu odpowiedniej kondycji zwierzęcia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą karm z firmy Purina sklepu KrakVet.pl:
https://www.krakvet.pl/pol_m_Karma-dla- ... 44725.html
Pozdrawiam,
Kasia

Re: Nowy wariant Purina

: 05 października 2022, 23:11
autor: KrakVet.pl
Cześć.
Dobranie odpowiedniej karmy ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania każdego zwierzęcia. Jeśli opiekujesz się jakimś czworonogiem z pewnością zdajesz sobie z tego sprawę. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć idealną karmę zajrzyj na naszego bloga.
https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-pow ... ojego-psa/

KrakVet.pl