ZOLUX Klatka dla dużych gryzoni CLASSIC 80 cm kol. szary/czerwony
Producent Zolux
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kolor produktu | Szary , Czerwony |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Wyposażenie | Paśnik |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategoria | Dla gryzoni , Dla królika , Dla świnki morskiej , Dla koszatniczki |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Odstęp między pręcikami | 31 mm |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt. , Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt. , Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3336022054347 |