ZOLUX Cosy - cichy kołowrotek dla chomika - 14cm
Więcej wariantów
Specyfikacja
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria produktu | Akcesoria do klatki |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Plastik |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Średnica | 14 cm |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3336022068139 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ZOLUX Cosy - cichy kołowrotek dla chomika - 14cm
Trwa wczytywanie...