WOOLF Soft Beef chunkies - przysmak dla psa i kota - 100g
Producent WOOLF
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka , Szkoleniowe , Zdrowie ogólne |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka , Dietetyczne , Hipoalergiczne , Do żucia , Dla szczeniąt , Treningowe , Mięsne |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 22% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8594178550730 |