WHISKAS Tuńczyk z warzywami

zobacz opinie (2)
Producent:Whiskas
WHISKAS Tuńczyk z warzywami
28.58254.20PLN3
WHISKAS Tuńczyk z warzywami to oryginalna formuła, stworzona na bazie świeżych składników najwyższej jakości, która świetnie sprawdzi się w przypadku kotów powyżej 1 roku życia. Sucha formuła to doskonała podstawa codziennej, dobrze zbilansowanej diety, która zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe naszego zwierzaka. Wysoka wartość energetyczna to krok w stronę sprawności fizycznej, a kompleks witamin wspiera układ immunologiczny naszego podopiecznego i poprawia jego samopoczucie.

Zalety:

- dodatek tuńczyka wzbogaca smak kompozycji i sprawia, że posiłek staje się przyjemnością,

- wyjątkowy smak i naturalny aromat posiłku pobudzają apetyt i stanowią gwarancję, że do organizmu Twojego zwierzak trafiają wszystkie konieczne dla zdrowia składniki odżywcze,

- nowoczesna receptura opracowana na podstawie wieloletniego doświadczenia ekspertów marki Whiskas,

- kompleksowe działanie kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 oraz cynku wspiera okrywę włosową Twojego kota i wpływa dobroczynnie na stan jego skóry,

- wygodna forma smacznych granulek ułatwia spożywanie pokarmu i pozwala oczyścić zęby z zalegającego na nich osadu,

- kompleks odpowiednio dobranych witamin i minerałów, takich jak witamina A czy witamina D3 wpływa dobroczynnie na odporność naszego zwierzaka.

Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, ryby i produkty rybne (w tym 4% tuńczyka w jasnobrązowych granulkach), roślinne ekstrakty białkowe, warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach).

Rozwiń
WHISKAS Tuńczyk z warzywami52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Karma pełnowartościowa na każdy posiłek dla czworołapków. Kotek jest zadowolony i ma ładną zdrową sierść. Polecam serdecznie !
  • 5/5
    Właśnie jesteśmy w czasie testowania suchej karmy z jeszcze większą ilością pasztecików! Chyba nie muszę wam mówić kto z tego faktu jest najbardziej zadowolony. Skład karmy jak najbardziej na plus, polecamy.