WHISKAS Adult Kurczak - puszka

zobacz opinie (6)
Producent:Whiskas
WHISKAS Adult Kurczak - puszka
4.82110.97PLN3
Rozwiń
WHISKAS Adult Kurczak - puszka 3.56

Opinie (6)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Moje koty przepadają za tymi mięsnymi kąskami w pysznym sosie, wręcz nie mogą się doczekać, kiedy im podam jedzonko:) Są bardzo zadowolone, pełne życia i skore do zabawy. Nie mają żadnych problemów z przewodem pokarmowym ani innych zdrowotnych, a ich sierść stałą się gruba, miękka, puszysta i lśniąca #wiemjakkarmic
 • 5/5
  To prawdopodobnie ulubione danie mojego kota! Zawsze pałaszuje całą miskę i jeszcze chce więcej :D Chyba żadnej innej karmy i żadnego innego smaku nie ubóstwia tak jak tego!
 • 5/5
  Chyba ulubiony smak mojej kotki! Mój pupil od małego dostaje karmę produktów Whiskas, dzięki temu rozwija się prawidłowo i zdrowo. Jest pełen energii. Nie zgadzam się z komentarzami poniżej. Mój kot ma puszkę na około 4-5 dni, wszystko jest świeże i nie traci swojego smaku.
 • 4/5
  Na przykładzie mojego kociaka jedzenie w puszkach nie ma dobrego zastosowania. Owszem, smakuje mu, ale tylko zaraz po otwarciu. Później trzeba przechowywać resztę w lodówce i już nie podchodzi do miski tak jak wcześniej. Może po prostu jest wybredny :) dla większej ilości kotków w domu polecam jak najbardziej. Wtedy każdorazowo można podać im świeży posiłek.
 • 1/5
  Kto normalny karmi swoje koty takimi śmieciami supermarketowymi??? (Śmietnikowe odpady wyjdą taniej, a jakość ta sama)! Odpowiedzialny opiekun czyta i analizuje skład karmy, a na drugim miejscu kieruje się smakiem, a nie tylko tym, że kociakowi smakuje - w tym wypadku zadowalacie się tylko sztucznymi ulepszaczami! W tej skali ocen powinno być 0 (zero)!!!
 • 1/5
  W karmie whiskas jest 4% prod. pochodzenia zwierzęcego, a są to oczy, rogi, kopyta, mózg i wszystkie odpady z padłych zwierząt. Mogą się trafić nawet zmielone plastikowe identyfikatory. Nie zapominajmy o dodatkach smakowych i zapachowych, które UZALEŻNIAJĄ państwa zwierzątko od tego pokarmu. Pycha, prawda? Nie zapominajmy, że jest to karma bytowa - możemy ją podać w nagłym wypadku, gdy np skończyło się podstawowe jedzenie naszego kota, a w osiedlowym mamy tylko to świństwo.