WHISKAS Adult Kurczak - puszka

zobacz opinie (4)
Producent:Whiskas
WHISKAS Adult Kurczak - puszka
4.82110.97PLN3
Rozwiń
WHISKAS Adult Kurczak - puszka 4.754

Opinie (4)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Moje koty przepadają za tymi mięsnymi kąskami w pysznym sosie, wręcz nie mogą się doczekać, kiedy im podam jedzonko:) Są bardzo zadowolone, pełne życia i skore do zabawy. Nie mają żadnych problemów z przewodem pokarmowym ani innych zdrowotnych, a ich sierść stałą się gruba, miękka, puszysta i lśniąca #wiemjakkarmic
 • 5/5
  To prawdopodobnie ulubione danie mojego kota! Zawsze pałaszuje całą miskę i jeszcze chce więcej :D Chyba żadnej innej karmy i żadnego innego smaku nie ubóstwia tak jak tego!
 • 5/5
  Chyba ulubiony smak mojej kotki! Mój pupil od małego dostaje karmę produktów Whiskas, dzięki temu rozwija się prawidłowo i zdrowo. Jest pełen energii. Nie zgadzam się z komentarzami poniżej. Mój kot ma puszkę na około 4-5 dni, wszystko jest świeże i nie traci swojego smaku.
 • 4/5
  Na przykładzie mojego kociaka jedzenie w puszkach nie ma dobrego zastosowania. Owszem, smakuje mu, ale tylko zaraz po otwarciu. Później trzeba przechowywać resztę w lodówce i już nie podchodzi do miski tak jak wcześniej. Może po prostu jest wybredny :) dla większej ilości kotków w domu polecam jak najbardziej. Wtedy każdorazowo można podać im świeży posiłek.