WHISKAS Adult Kaczka - puszka

zobacz opinie (7)
Producent:Whiskas
WHISKAS Adult Kaczka - puszka
4.82110.97PLN3
Rozwiń
WHISKAS Adult Kaczka - puszka 3.867

Opinie (7)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Moje koty uwielbiają kaczkę w galarecie. Zajadają ze smakiem, są zdrowe, szczęśliwe i pełne energii :)
 • 5/5
  Kotek chętnie mruczy , kiedy wyciągam produkty Whiskas z szafki :) zawsze wie , że czeka go coś smacznego. Whiskas jest karmą , którą mój kociak uwielbia !
 • 5/5
  Saszetka z kaczką w galarecie była pierwszą mokrą karmą jaką moja wybredna, nie jedząca tego typu jedzenia, kocica zjadła. W dodatku z apetytem ;) Jakiś czas temu przerzuciła się na karmy w sosie. Mimo to, gdy ostatnio w misce zjawiła się kaczka - zjadła ją z apetytem :)
 • 5/5
  Mój pupil rozwija się zdrowo i tryska witalnością. Witaminy zawarte w karmie zapewniają mu ochronę przed chorobami i dają mu dużo sił i energii do zabawy każdego dnia. POLECAM!
 • 5/5
  Mój kot jest szczęśliwy... chyba nie ma nic lepszego niż zdrowo najedzony ukochany pupil. Ja jestem zachwycona POLECAM!!
 • 1/5
  Kto normalny karmi swoje koty takimi śmieciami supermarketowymi??? (Śmietnikowe odpady wyjdą taniej, a jakość ta sama)! Odpowiedzialny opiekun czyta i analizuje skład karmy, a na drugim miejscu kieruje się smakiem, a nie tylko tym, że kociakowi smakuje - w tym wypadku zadowalacie się tylko sztucznymi ulepszaczami! W tej skali ocen powinno być 0 (zero)!!!
 • 1/5
  W karmie whiskas jest 4% prod. pochodzenia zwierzęcego, a są to oczy, rogi, kopyta, mózg i wszystkie odpady z padłych zwierząt. Mogą się trafić nawet zmielone plastikowe identyfikatory. Nie zapominajmy o dodatkach smakowych i zapachowych, które UZALEŻNIAJĄ państwa zwierzątko od tego pokarmu. Pycha, prawda? Nie zapominajmy, że jest to karma bytowa - możemy ją podać w nagłym wypadku, gdy np skończyło się podstawowe jedzenie naszego kota, a w osiedlowym mamy tylko to świństwo.