WHISKAS Adult Jagnięcina - puszka

zobacz opinie (4)
Producent:Whiskas
WHISKAS Adult Jagnięcina - puszka
4.82110.97PLN3
Rozwiń
WHISKAS Adult Jagnięcina - puszka 34

Opinie (4)

ocena całościowa: 3/5
 • 5/5
  Whiskas to bardzo dobra marka. Od małego mój kociak ją dostaje i nie ma żadnych problemów pokarmowych czy innych. Ja polecam serdecznie !
 • 5/5
  Nie zgadzam się z opiniami poniżej. Proszę mi w takim razie podać odpowiednią karmę dla kota. Whiskas jest jedną z lepszych karm na naszym polskim rynku. Cena bardzo dobra, jakość też. Podaję ją mojemu pupilowi od małego, kotka rozwija się prawidłowo, jest zdrowa i pełna energii.
 • 1/5
  Kto normalny karmi swoje koty takimi śmieciami supermarketowymi??? (Śmietnikowe odpady wyjdą taniej, a jakość ta sama)! Odpowiedzialny opiekun czyta i analizuje skład karmy, a na drugim miejscu kieruje się smakiem, a nie tylko tym, że kociakowi smakuje - w tym wypadku zadowalacie się tylko sztucznymi ulepszaczami! W tej skali ocen powinno być 0 (zero)!!!
 • 1/5
  W karmie whiskas jest 4% prod. pochodzenia zwierzęcego, a są to oczy, rogi, kopyta, mózg i wszystkie odpady z padłych zwierząt. Mogą się trafić nawet zmielone plastikowe identyfikatory. Nie zapominajmy o dodatkach smakowych i zapachowych, które UZALEŻNIAJĄ państwa zwierzątko od tego pokarmu. Pycha, prawda? Nie zapominajmy, że jest to karma bytowa - możemy ją podać w nagłym wypadku, gdy np skończyło się podstawowe jedzenie naszego kota, a w osiedlowym mamy tylko to świństwo.