WHISKAS Adult Indyk - puszka

zobacz opinie (12)
Producent:Whiskas
WHISKAS Adult Indyk - puszka
4.82110.97PLN3
Rozwiń
WHISKAS Adult Indyk - puszka 3.512

Opinie (12)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Ulubiona karma moich kotów. Polecam ;)
 • 5/5
  Mój kot z chęcią zajada karmy Whiskas, cieszę się, że biorę udział w programie Wiem Jak Karmić.
 • 5/5
  Serdecznie polecam wszystkim właścicielom małych i dużych kociaków !
 • 5/5
  Polecam tą karmę i nie tylko ten smak, ale też i inne! Kawałki mięsa w galaretce, to zaspokojenie codziennych potrzeb energetycznych mojej kotki. Pupil rozwija się zdrowo i tryska energią.
 • 5/5
  Karma jest odpowiednio zbilansowana, zawiera porządne składniki, na które organizm mojego kota dobrze reaguje. Jak najbardziej polecam
 • 5/5
  Co tu dużo mówić... karma doskonała dla mojego kociaka ;) widze, że w końcu chętnie je i zawsze rano czeka przy misce. Wcześniejsza karma mu tak nie smakowała. Ja jestem zachwycona, bo mój kot polubił jedzenie ;) dziękuję Whiskas!
 • 4/5
  Nie ma idealnej karmy. Każda ma jakieś swoje wady i zalety. Mój kot jak go przygarnęłam nie jadł nic innego tylko karmę Whiskas, potem dopiero preferencje smakowe zaczęły się mu zmieniać i je proporcjonalnie więcej suchej karmy natomiast mokre jedzenie Whiskas nadal lubi sobie okazjonalnie podjeść.
 • 1/5
  Kto normalny karmi swoje koty takimi śmieciami supermarketowymi??? (Śmietnikowe odpady wyjdą taniej, a jakość ta sama)! Odpowiedzialny opiekun czyta i analizuje skład karmy, a na drugim miejscu kieruje się smakiem, a nie tylko tym, że kociakowi smakuje - w tym wypadku zadowalacie się tylko sztucznymi ulepszaczami! W tej skali ocen powinno być 0 (zero)!!!
 • 1/5
  Ma pan trochę racji, to faktycznie taki fast food dla kotów i tu dobre porównanie do hamburgera dla ludzi. Kotu się nic nie stanie jak np. raz na pół roku zje. Jednak taka karma nie powinna stanowić podstawy pożywienia kotów, o czym wielu wygodnickich ludzi podatnych na reklamy nie wie, a sklep powiązany z lecznicą weterynaryjną jakim jest krakvet nie powinien tego sprzedawać, bo ktoś kocio-nieuświadomiony jeszcze pomyśli że to dobra karma i weterynarze zalecają :D Co do składu to nigdy nie wiadomo co tam dają, jak słyszano o różnych rzeczach dodawanych do ludzkich fastfoodów a co dopiero do kocich zresztą cena mówi za siebie (lepiej nie myśleć, co jest w "kocich przysmakach" z tesco czy "mr.cat'ach" :D). Wolę dmuchać na zimne i nie dawać tego kotu.
 • 4/5
  Wcale niezła. Moim obu kotkom smakuje bardzo. Oczywiście, skład pozostawia bardzo wiele do życzenia, ale czy ludzie też jedzą wyłącznie zdrowe i najlepsze jakościowo jedzenie? Ja lubię czasem zjeść hamburgera, z taką samą przyjemnością, jak moje wybredne tygryski, pałaszują tę karmę...Za tą cenę trudno oczekiwać czegoś lepszego, prawda? Oczywiście, powinno być stosowane, wyłącznie jako przerywnik. Tańszy i (jak u mnie) bardziej smakowity niż inne, droższe i na pewno lepsze karmy (próbowałem już naprawdę wiele). A co do komentarzy wcześniejszych... taaaak. Już widzę, jak po otwarciu puszki znalazła Pani fragment plastikowego identyfikatora... nie dajmy się zwariować :)
 • 1/5
  100% racji pani Ewelino. A ludzie kupują bo takie reklamy ładne, kotek zadowolony itd itp, i dostępność łatwa, składu większość nie czyta nawet dla siebie jak coś kupują a co dopiero dla kota... Aż się dziwię że taki dobry sklep (i lecznica) jak KrakVet sprzedaje to ścierwo...
 • 1/5
  W karmie whiskas jest 4% prod. pochodzenia zwierzęcego, a są to oczy, rogi, kopyta, mózg i wszystkie odpady z padłych zwierząt. Mogą się trafić nawet zmielone plastikowe identyfikatory. Nie zapominajmy o dodatkach smakowych i zapachowych, które UZALEŻNIAJĄ państwa zwierzątko od tego pokarmu. Pycha, prawda? Nie zapominajmy, że jest to karma bytowa - możemy ją podać w nagłym wypadku, gdy np skończyło się podstawowe jedzenie naszego kota, a w osiedlowym mamy tylko to świństwo.