VITAPOL Piasek anyżowy dla ptaków

zobacz opinie (2)
Producent:Vitapol
VITAPOL Piasek anyżowy dla ptaków
5.2015.30PLN2

Piasek anyżowy

Naturalny piasek przeznaczony do higieny i pielęgnacji ptaków. Piasek wchłania wilgoć i zapachy. Domieszka anyżu działa toksycznie na pasożyty i odstrasza owady. Piasek w klatce powinno się dla zapewnienia właściwej higieny wymieniać 2-3 razy w tygodniu. Piasek pochodzi z kopalni minerałów, które korzystnie wpływają na rozwój kości i twardość skorupek jaj w okresie lęgów. Jest ulubionym piaskiem każdej papugi. W celu wyeliminowania bakterii produkt poddany obróbce termicznej w temperaturze 100C.

Piasek anyżowy dla papug jest całkowicie dla nich bezpieczny, ponieważ jego zapach jest całkowicie neutralny dla ptaków. Najwyższej jakości piasek anyżowy sprawia, że każdy ptak ma większą ilość energii oraz jest pełen witalności. Piasek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania oraz bardzo dobrze wpływa na układ pokarmowy każdego ptaka. Świeży, czysty piasek powinien zawsze znajdować się w klatce.

Zalety produktu:

- Wolny od zanieczyszczeń.

- Wchłania wilgoć i zapachy.

- Nie pyli oraz nie powoduje osiadania kurzu wokół klatki.

- Świeży i zawsze w każdej chwili dostępny dla ptaków.  

- Wolny od bakterii i higieniczny.  

 

Skład:

- piasek

- substancje zapachowe

- esencja anyżowa

Rozwiń
VITAPOL Piasek anyżowy dla ptaków 52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    jak dla mnie i moich kanarków bomba. miły anyżowy aromat, praktyczne wiaderko. piaski które kupowałem wcześniej na tle tego wypadają bardzo mizernie. widzę iż produkty tej firmy są po prostu ŚWIETNE MAX punktów
  • 5/5
    Piasek bardzo dobry. Świetnie się zbryla :) Bardzo polecam :)