VILEDA Pet Pro Ręcznik z mikrofibry M dla zwierząt - 70x45 cm
29,90 zł
29,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-19
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
| Materiały | Poliester , Poliamid |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Typ produktu | Ręcznik |
| Rozmiar produktu | M |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Certyfikaty | OEKO TEX |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Długość produktu | 450 mm |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem , Jesień |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Ostrzeżenia | Prać przed pierwszym użyciem. , Nie stosować wybielaczy chemicznych. , Suszyć w warunkach przewidzianych na metce. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4023103240247 |