VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Wołowina - sucha karma dla psa - 8 kg
Producent VetExpert
Raw Paleo Beef Mini Adult | |||
Masa ciała psa dorosłego [kg]/ | 1-5 | 5-10 | |
Dzienna porcja [g/dzień]/ | 25-80 | 80-140 | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych , Wszystkie rasy małych psów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit , Poprawa zdrowia skóry , Ochrona przewodu pokarmowego , Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Nadwrażliwość pokarmowa , Budowa mięśni , Wspomaganie trawienia , Sierść i skóra , Monobiałkowe , Bez kurczaka , Bezzbożowe |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 8 kg |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Białko | 28,5 % |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Włókna surowe | 4% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902414211063 |