TROVET Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID dla psów)

zobacz opinie (2)
Producent:Trovet
TROVET Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID dla psów)
74.55455.92PLN3

Zbilansowane karmienie ma kuriozalne znaczenie dla zdrowia, witalności i energii pupila. Takie żywienie jest szczególnie ważne podczas gdy nasz zwierzę cierpi na jakąś chorobę lub choruje przewlekle. Dla dorosłych psów z niewydolnością nerek proponujemy karmę od marki Trovet. Renal & Oxalate Insufficiencie Diet to produkt wysokiej jakości przygotowany dla wspierania nerek oraz przywracaniu równowagi wodnej i elektrolitowej. Ponadto produkt pomaga w pozbywaniu się niepotrzebnych produktów przemiany materii. W składzie karmy zawarto odpowiednią ilość wysokiej jakości białka, które w całości pokrywa dzienne zapotrzebowanie na aminokwasy i energię.


Zalety produktu:

- karma specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla psów z niewydolnością nerek,

- poprawia pracę nerek i układu moczowego,

- przywraca równowagę wodną i elektrolitową,

- dostarcza właściwą ilości energii.

Skład: mielona kukurydza, mięso z kurcząt ( 30 %), mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, jęczmień, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, pszenica bezglutenowa, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy, suszone drożdże piwne.


Analiza składu: białko (10,5 %), tłuszcz (6,7 %), popiół (6,2 %), wapń (1 %), fosfor (0,8 %), magnez (0,7 %).

Rozwiń
TROVET Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID dla psów)52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Witam. Wyniki mojego psa po przejściu na tą karmę diametralnie się zmieniły. Kreatynina z 2,6 mg/dl na 1,1 mg/dl-czyli norma osiągnięta, mocznik ciągle spada. Je ją dopiero od 15 dni. Mojemu psu karma pomogła.
  • 5/5
    Trovet-najlepsza z karm weterynaryjnych,wspaniale sprawdza się u mojego psa z problemami nerek i serca,qupy małe twarde sierśc super i ta najniższa z możliwych ilość białka-po prostu super.