TROVET Anti-Struvite Diet (ASD dla kotów)

zobacz opinie (4)
Producent:Trovet
TROVET Anti-Struvite Diet (ASD dla kotów)
29.96528.40PLN4

Dobrane żywienie ma duże znaczenie dla zwierzęcia. Właściwy posiłek musi dostarczać odpowiedniej ilości składników odżywczych, minerałów, a tym samym energii. Dobre żywienie jest bardzo istotne zwłaszcza podczas różnego typu chorób, jak również przy permanentnych schorzeniach. Z tych powodów dla kotów, które cierpią na problem występowania kamieni moczowych proponujemy karmę Anti-Struvite Diet od marki Trovet. Anti-Struvite Diet to sucha karma, której główną zaletą jest ograniczenie wchłaniania minerałów prowadzących do powstawania kamieni moczowych. Specjalnie opracowana receptura pozwala na utrzymanie pupila w doskonałe kondycji. Regularne stosowanie karmy przez okres do ośmiu tygodni zapobiega nawrotom problemu i skutecznie zapobiega powstawaniu nowych kamieni.


Zalety produktu:

- karma specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla kotów z problemem kamieni moczowych,

- obniża poziom wchłaniania minerałów,

- działa zapobiegawczo i profilaktycznie.

Skład: zboża, mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, ekstrakt białka roślinnego, ryby i produkty pochodzenia z ryb, minerały, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego.

Analiza składu: białko (27 %), tłuszcz (14 %), popiół (7,6 %), wapń (1,2 %), fosfor (1 %), wilgotność (9 %).

Rozwiń
TROVET Anti-Struvite Diet (ASD dla kotów) 4.754

Opinie (4)

ocena całościowa: 5/5
 • 4/5
  Mój kot jest po ciężkiej walce ze struwitami. Kupujemy z koleżanką na pół najczęściej opakowania po 10 kg. Ani u mojego ani u jej kota problemu urologiczne nie powróciły. Co prawda w razie czego, mam małe opakowanie Royal Urinary High Dilution, ale póki co ta karma weterynaryjna jest skuteczna i w dobrej cenie. Granulki są w dotyku dosyć tłuste i koty chętnie je zjadają.
 • 5/5
  Moje koty uwielbiają tą karmę, efekty lecznicze są bardzo dobre
 • 5/5
  Nie wiem czy ważny skład- ważne że mój kot chętnie je tą karmę i poza tym zniknęły jego dolegliwości urologiczne.Jest od tej pory zdrowy , nie ma problemów z prawidłowym opróżnianiem pęcherza.Jedna z niewielu karm , które pomagają na te problemy ze struwitami.
 • 5/5
  Świetna karma. Mój chory kot zajada ją ze smakiem i nie mam żadnego problemu z kamieniami szczawianowo-forforanowymi. Dwa pozostałe zdrowe koty bardzo chętnie mu tę karmę podjadają. Granulki sa bardzo małe, takie jak dla kociaków i to również jest doskonałym wabikiem, nie musza się wysilać aby je pogryść. Nie wiem tylko, czy te maleńkie granulki jedzone przez dłuższy czas nie będą miały negatywnego wpływu na tworzenie się kamienia nazębnego u moich kotów.