TROPICAL Cricket - suszone świerszcze dla gadów i dużych ryb akwariowych

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Tropical
TROPICAL Cricket - suszone świerszcze dla gadów i dużych ryb akwariowych
13.6723.99PLN2

Suszone świerszcze są naturalnym, zdrowym pokarmem dla gadów i dużych ryb akwariowych. Proces suszenia zachowuje w znacznym stopniu wartości odżywcze świeżych owadów, zapewniając jednocześnie dużą trwałość produktu i wygodę stosowania.

Każdy terrarysta wie, że świerszcze są podstawowym przysmakiem naszych małych drapieżników, w tym także płazów, a nawet dużych ryb akwariowych. Są bardzo pożywne i mają bardzo niskie prawdopodobieństwo przeniesienia jakichkolwiek chorób. Należy używać świerszczy o odpowiedniej do otworu gębowego ryby - wielkości. 

Rozmaitość oferty pokarmów Tropical zaspokoi potrzeby każdej ryby i zadowoli każdego akwarystę amatora i doświadczonego hodowcę ryb akwariowych. Doskonałość receptur jest wynikiem długoletniego doświadczenia i wiedzy. Wysoka jakość i potwierdzone skuteczne działanie to cechy pokarmów Tropical rozpoznawalne na całym świecie. Jednak tym, co je wyróżnia, jest pasja, wkładana w ich tworzenie. To ona nadaje produktom Tropical niepowtarzalny charakter. Karmy Tropical są chętnie używane i polecane zarówno przez światowej sławy akwarystów, znanych hodowców, jak i hobbystów. Obecnie eksportowane są do 70 krajów na świecie.

Różne pojemności.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię