TROPICAL 3-Algae Tablets B - pokarm z algami dla ryb roślinożernych

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Tropical
TROPICAL 3-Algae Tablets B - pokarm z algami dla ryb roślinożernych
18.4741.61PLN2

TROPICAL 3-Algae Tablets B to pokarm dla ryb w formie tonących tabletek. Przeznaczony jest do codziennego karmienia ryb roślinożernych słodko- i słono-wodnych, a także ryb wszystkożernych jako pokarm dodatkowy. Można go też podawać skorupiakom.

Pokarm 3-Algae zawiera trzy rodzaje glonów: Chlorella vulgaris, Ascophyllum nodosum i Laminaria digitata (tzw. glony kelp). Zawierają one bogate w aminokwasy egzogenne białko, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, a także niezbędne rybom mikro- i makroelementy, w tym jod, chrom, selen i żelazo. Pokarm zapewnia mieszkańcom akwarium zdrowie, witalność i szybki wzrost. Zawartość chlorofilu i wyciągu z aloesu doskonale wpływa na układ pokarmowy i odpornościowy, a zeolit wspomaga wydalanie toksyn z organizmu ryb.

SKŁAD: zboża, glony (12%), produkty pochodzenia roślinnego (w tym Aloe Vera 2%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, mięczaki i skorupiaki, drożdże, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

DODATKI: witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu (wit. A, wit. D3, wit. C).

ANALIZA SKŁADU: białko surowe 36%, oleje i tłuszcze surowe 7%, włókno surowe 1,7%, wilgotność 10%.

DAWKOWANIE: Kilkakrotnie w ciągu dnia. Tabletki, w liczbie odpowiedniej do obsady akwarium, należy wrzucić do akwarium w miejscu żerowania ryb i skorupiaków.

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię