TRIXIE Zabawka zoo

zobacz opinie (1)
Producent:Trixie
TRIXIE Zabawka zoo
11.0011.00PLN2

Zabawka zoo od firmy TRIXIE

Dla każdego właściciel czworonoga jego zdrowie jest najważniejsze. Z pewnością chcę, aby jego pupil był w dobrym stanie zdrowia i cieszył się dobrym samopoczuciem. Dlatego za nim zakupi dla niego zabawkę sprawdza z jakiego materiału wykonany jest dany produkt. I bardzo dobrze!

Ulubiona zabawka naszego pupilka powinna gwarantować bezpieczeństwo. W przypadku tej zabawki jest tak samo. Wykonana jest ona z bezpiecznego materiału, który nie pęcznieje po połknięciu. Dlatego zakup tej zabawki nie tylko będzie w pełni bezpieczny, ale trafny.

Zabawka wykonana jest w pełni gwarantującego bezpieczeństwo - lateksu. Lateks jest lekkostrawny i łatwo przyswajalny, więc połknięty nie zaszkodzi pupilowi. Zabawka zapewnia ogromną ilość frajdy na wiele godzin. Dzięki tej zabawce Twój pies będzie mógł się wyszaleć na każdym spacerze, jeśli tylko mu ją porzucasz. Zabawka może służyć jako przyrząd do aportowania, gdyż jest lekki i łatwy do schwytania nawet dla tych najmniejszych piesków. Spowoduje to, że Twój pies będzie nie tylko w dobrym stanie, ale także w pełni energii i sił, które przydadzą mu się na co dzień.

Zalety produktu: 

- wykonana z łatwo przyswajalnego lateksu, 

- wydaje dźwięki.

 

Wymiary: 6-9 cm.

Rozwiń
TRIXIE Zabawka zoo 51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Ja miałam tego kaczorka żółtego i dla mojej yorki był idealny, miała go z jakieś 4mies. ale kiedy trafił do mnie pies typu alaskan malamute to w niecałe 10min. go na strzępy pogryzł.