TRIXIE Świnka

zobacz opinie (3)
Producent:Trixie
TRIXIE Świnka
8.8931.02PLN3

Świnka  -lateksowa świnka to uwielbiana przez większość psów zabawka, dzięki której mogą spędzać dużo czasu na zabawie z właścicielem jak i samodzielnie.

Świnka zachęca do zabawy każdego psiaka, ponieważ wydaje piszczący dźwięk. Dlatego każda zabawka piszcząca sprawia ogromna radość psu. Świnka jest lekka i łatwa do schwytania w nawet najmniejszy pyszczek. Z tego powodu świnka idealnie nadaje się do zabawy dla szczeniaków, ponieważ to głównie one mają skłonność do rozrywania i połykania fragmentów zabawek.

Świnka wykonana jest z wysokiej jakości lateksu, dlatego jest w pełni bezpieczna dla każdego psa, ponieważ lateks nie twardnieje w przewodzie pokarmowym i bez problemu, naturalnie wydalany jest z organizmu. Ale ostrożności nigdy za wiele, w przypadku uszkodzenia zabawki - zaleca się ją wymienić.

Świnka nie tylko może sprawdzić się jako narzędzie zabawy, ale również jako narzędzie tresury podczas zabawa z właścicielem.  

Zalety produktu: 

- Wydaje dźwięki.

- Wykonana z lateksu.

Świnka o wymiarach 13 cm. 

Rozwiń
TRIXIE Świnka 4.673

Opinie (3)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Świnka wytrzymała u nas bardzo długo. Moje boksery uwielbiają ją. Mimo wielkiej mocy zniszczycielskiej moich psów świnka dopiero po 2 miesiącach straciła nogę.
  • 4/5
    Dla naszego Labka świnka jest ulubioną zabawką ! niestety średnio co 2 miesiące kupujemy następną bo po starej nie ma już sladu..... :(
  • 5/5
    Świetna zabawka:) Jest wprost idealna dla mojego psa, niestety straciła już jedną tylną nogę i uszy, pyszczek są już na oderwaniu ale ile zabawy (najbardziej długowieczna zabawka jaką miał mój pies) !!!