TRIXIE Piłka na przysmaki

zobacz opinie (6)
Producent:Trixie
TRIXIE Piłka na przysmaki
12.5612.56PLN1

Piłka na przysmaki firmy TRIXIE

Nie ma nic lepszego, niż zabawa połączona z przekąską. Dzięki czemu twój zwierzak jednocześnie ma dostarczoną dawkę ruchu oraz może coś przekąsić pomiędzy posiłkami.

Piłeczka wykonana jest z plastiku. Posiada otwór w którym możemy umiejscowić ulubiony przysmak naszego milusińskiego. Piłeczka nadaje się wręcz idealnie do szkolenia naszego zwierzaka. Dzięki czemu otrzyma zaraz nagrodę, którą z pewnością tak bardzo uwielbia.

Piłeczka ma bardzo wzorzysty kolor, który od razu wzbudzi zainteresowanie i ciekawość Twojego pupila. Dlatego zostanie jego ulubioną zabawką, podczas której zawsze coś otrzyma w nagrodę.

Piłka jest łatwa do schwytania dlatego twój pupil na pewno za nią od razu podąży. Piłeczka została przygotowana dla psów i dużych kotów, gdyż to właśnie oni potrzebują najwięcej ruchu i poprawy kondycji, aby prawidłowo mogli się rozwijać i cieszyć się dobrym zdrowie oraz energią każdego dnia. 

Piłka o średnicy 7,5cm.

Rozwiń
TRIXIE Piłka na przysmaki 4.676

Opinie (6)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  a ja ją kupiłam dla psa i moja jamniczka jest zachwycona
 • 3/5
  piłka fajna,ładna,dobrze wykonana,pewnie spełniała by swoją funkcję gdyby nie fakt,że piłeczka jest wg mnie za ciężka i za duża jak dla kota bo moje grubaski nie chętnie się nią bawią :( a szkoda...
 • 5/5
  Zakupiłam tą zabawkę dla moich fretek i był to strzał w dziesiątkę! Futra mogą przez długi czas popychać piłkę nosami i szukać, czy coś przypadkiem nie wypadło (pod warunkiem że jedna z moich fretek, na samym początku piłki nie ukradnie i nie ukryje pod łóżkiem :)
 • 5/5
  Polecam!! ja mam taką, tylko że dla psa ;) bardzo lubi się nia bawić, jeszcze jak wylatują jakies smakołyki ;)
 • 5/5
  Polecam!!! Moja kotka bardzo fajnie turla tę piłkę, żeby wydobyć z niej karmę. Aż miło popatrzeć... Początkowo nie wiedziała, na czym polega ta zabawa, ale nauczyła się od psa :) (pies też ma taką piłkę, tylko większą).
 • 5/5
  Bardzo polecam tego typu zabawki!!! Zmuszają kotka do myślenia i uczą go nowych umiejętności. Na początku trzeba kilka razy a nawet dni co jakiś czas potrząsać piłeczkę i wysypywać z niej jedzonko, ale naprawdę to nie trwa długo aż kotek, kiedy zgłodnieje, sam zacznie próbować.