TRIXIE Piłka na gumce z piórkiem

zobacz opinie (4)
Producent:Trixie
TRIXIE Piłka na gumce z piórkiem
7.697.69PLN1

Odpowiednia zabawa z kotem gwarantuje mu zadowolenie. Ponadto jest dobra dla jego kondycji. Zabawa z pupilem powinna być energiczna, bo dzięki temu spożytkujemy szaleństwo zwierzęcia. Do odpowiedniej zabawy niezbędną są różne zabawki i akcesoria, dlatego dla kotów polecamy szczególnie piórka, piłki i wędki. Proponowany produkt to piłka na gumce z piórkiem od marki Trixie. Jest to doskonałej jakości zabawka, która sprawdzi się przy zabawie z dużym i małym kotem. Zabawa jest tak ważną częścią kociego życia jak codzienne mycie, posiłek i higiena. Kot biegający za piłką, czy piórkiem bawi się w polowanie. Instynkt łowiecki jest przecież najsilniejszym kocim popędem i nie można go ignorować. Produkt firmy Trixie to tęczowe, twarde piłeczki z pianki z dzwonkami i piórkiem. Zestaw zawiera 3 sztuki piłek.

 

Zalety produktu:

- wysoka jakość,

- trwały i wytrzymały materiał,

- doskonała zabawka dla każdego kota,

- bezpieczeństwo,

- kolorowy aktywizują do zabawy.

Informacje dodatkowe: średnica – 3 cm.

Rozwiń
TRIXIE Piłka na gumce z piórkiem44

Opinie (4)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Produkt absolutnie fantastyczny. Kotki zachwycone. Zabawiają się w najlepsze.Ubaw na 100%
 • 5/5
  produkt niesamowicie doskonały, koty oszalały, piłeczki, dzwoneczki i piórka to, to co koty lubią najbardziej :)
 • 3/5
  Zabawka jest ładna kolorowa, fajnie się prezentuje ale nic poza tym. Moja kotka jej nie lubi, na początku musiałam ją zachęcać, ale nie chce. Muszę chyba te piłeczki rozdzielić, może wtedy będzie się bawić.
 • 3/5
  Piłeczki są fajne i lekki, dzwoneczki delikatnie hałasują co zachęca moje dwa koty do zabawy. Wybrałam właśnie je bo na zdjęciu jak widać są niby imponujące wielkością piórka. W rzeczywistości jednak to b.małe i mizerne trzy piórka. Nie lubie czegoś takiego, za to dwa punkty mniej.