TRIXIE Piłeczka tenisowa

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Trixie
TRIXIE Piłeczka tenisowa
2.9912.55PLN2

Piłeczka tenisowa

Niezatapialna piłeczka tenisowa dzięki której skończy się podgryzanie mebli, kapci czy innych osobistych rzeczy w Twoim domu.

Dużą zaletą tej zabawki jest to, że nie zawiera żadnych szklanych włókien, a także to, że nie jest wypełniona watą szklaną. Przez co wasze zabawy na świeżym powietrzu będą jeszcze lepsze.

Z pewnością taka forma spędzania czasu poprawi waszą więź. Piłeczka jest trwała, lekka i łatwa do schwytania. Z pewnością zapewni Twojemu psu zabawę na długie godziny, jednocześnie rozwinie w nim myślenie i spryt oraz poprawi jego kondycje. Piłka tenisowa idealnie nada się do szkolenia psa, ponieważ Twój pies będzie bardzo nią zainteresowany ze względu na jej jaskrawy kolor, który bardzo łatwo zobaczyć w trawie.

Zabawka nadaje się do dalekich rzutów, dlatego też oprócz szkolenia psa będziesz mógł popracować nad jego stanem zdrowia i kondycją. Wasza zabawa nie musi się ograniczać tylko na trawie, ponieważ jest wręcz idealna do zabaw wodnych. Podczas których Twój pies udowodni Ci jak świetnie pływa. 

 

 

 

 

 

Średnica: 6,4cm.

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię