TRIXIE Piłeczka ze sznurkiem

zobacz opinie (2)
Producent:Trixie
TRIXIE Piłeczka ze sznurkiem
2.702.70PLN1

Piłeczka ze sznurkiem od firmy TRIXIE

Szara piłeczka ze sznurkiem, dla której Twój kot zwariuję. Zapewnij mu zabawę na długie godziny.

Piłeczka wykonana jest z pluszu z kolorowymi sznurkami, które z pewnością wzbudzą jego kocią ciekawość. Kolorowy wygląd piłeczki  pobudzi aktywność każdego kociaka. Gwarantujemy - nawet tego bardzo leniwego lub z tendencją do otyłości, który nie lubi zbytnio się ruszać. Dlatego ta piłeczka została wyprodukowana z myślą o dostarczeniu mnóstwa zabawy i dużo ruchu.

Piłeczka jest lekka do schwytania, więc twój kociak nie będzie miał problemów, aby ją złapać. Zabawka ta, tak bardzo wzbudzi jego zainteresowanie, że zabawa nie będzie miała końca.

Ruch dla każdego zwierzęcia jest bardzo ważny. Dlatego ta piłeczka dostarczy mu dużo aktywności ruchowej na wiele godzin. Żadna Twoja osobista rzecz nie zostanie już zniszczona przez kotka, ponieważ kot nie będzie mógł oderwać się nawet na chwilę od szarej piłeczki. 

Piłeczka ze sznurkiem, o średnicy 4cm.

Rozwiń
TRIXIE Piłeczka ze sznurkiem 52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Może wydać się to śmieszne ale jakby była "10tka" to bym ją tutaj wpisała !!! Jest to JEDYNA zabawka jaką mój leniwy kot się chce bawić... przerobiliśmy z 10 rodzai piłeczek i nie ma mowy żeby ruszył się do jakiejkolwiek innej, mogą dzwonić, piszczeć, skakać itp. a TYLKO tymi chce się bawić ! :) Po męczarniach mojej kotki 3 piłeczki są już łyse jednak ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka i do karmy dostałam 5 piłeczek gratis :) Bardzo dziękuję i polecam piłeczkę i sklep !!!
  • 5/5
    Absolutna rewelacja, kot bawi się już którąś godzinę, wprawdzie nie wiem, gdzie zniknęły piórka i piłeczka mało przypomina swój pierwotny wygląd, ale dzwoneczek robi swoje. Polecam.