TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca

zobacz opinie (6)
Producent:Trixie
TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca
8.8910.73PLN2

Piłeczka jeżowa od firmy TRIXIE

Piłka jeżowa piszcząca to idealna zabawka dla każdego psa. Zabawka wzbudzi ciekawość i zainteresowanie każdego pupila, ponieważ przy ugryzieniu wydaje dźwięki, a jej jaskrawe kolory przyciągną uwagę każdego czworonoga.

Piłeczka idealnie sprawdzi się nie tylko w terenie, ale również w wodzie. Dostarczy mnóstwo frajdy, a Twój pies będzie miał możliwość pokazania Ci jak świetnym jest pływakiem.

Piłeczka została wyprodukowana z myślą o dostarczeniu psu dobrej zabawy i poprawy jego stanu zdrowia. Piłeczka odbija się na różnych powierzchniach, ale jednocześnie jest lekka i łatwa do schwytania. Nawet przez najmniejsze pyszczki. Pozwoli również psu ćwiczyć i utrzymywać zdrowe zęby, ponieważ unikatową cechą tej zabawki są wypustki, które masują dziąsła.

Piłeczka jeżowa to idealna forma szkolenia psa oraz utrzymania jego aktywności fizycznej w dobrej kondycji. Piłeczka jeżowa jest bardzo łatwa w czyszczeniu, więc żadne bakterie czy zanieczyszczenia nie będą miały prawa znajdować się na ulubionej piłeczce Twojego psa.   

Zalety produktu:

- Wykonana z miękkiego winylu. 

- Wydaje ciekawy dźwięki. 

Piłka o średnicy 10/7,5 cm.

Rozwiń
TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca 4.676

Opinie (6)

ocena całościowa: 5/5
 • 3/5
  Fajna zabawka, piesek bardzo ją lubi - szybko jednak wypadła piszczałka.
 • 5/5
  Piłka ubóstwiana przez oba moje psy, najdłużej żyjąca zabawka mojego staffika (ma rok a piłka wygląda jak nowa). Polecam!
 • 5/5
  pies się w niej zakochał i nie rozstawał nawet idąc spać, głównie dlatego, że piłka piszczy za czym akurat mój piesek przepada ;) niestety dosyć szybko ją załatwił i "wydłubał" piszczałkę, jednak radość mojego beagle'a była zupełnie niewspółmierna do ceny ;)
 • 5/5
  Piłeczka boska !!! To juz 2 jaką zamówiłam dla mojego rottweilera. Zabawa na całego a ile hałasu przy tym i to jest najważniejsze Kiara oszalała na jej punkcie! :) Przy takiej niskiej cenie i tak dużym psem piłka mimo wszystko wytrzymuje długo pierwszą miała jakieś 7 miesięcy wielki plus za wykonanie!
 • 5/5
  Jedyna z piłek, których moja amstaffka nie zjadła i ciągle się nią bawi :D Jak dla nas Rewelacja !
 • 5/5
  Z piszczących zabawek ta chyba przeżyła najdłużej - poza kolcami nie miała innych wypustek, więc i chęci do odgryzienia czegoś psiaki miały mniej. Piszczała dzielnie, a Chilli to piłeczkowy potwór i morderca - dlatego duży + :)