TRIXIE Mysz wydająca dźwięk

zobacz opinie (8)
Producent:Trixie
TRIXIE Mysz wydająca dźwięk
4.694.69PLN1

Posiadanie zwierzęcia wiąże się z wieloma obowiązkami. Ponadto każdy właściciel powinien zaopatrzyć się we właściwe akcesoria dla zwierzaka. Są nimi miski, smycze, obroże, jak również różnego typu zabawki. Każdy pies, czy kot powinien mieć piłki, myszki, zabawki na wędce, czy zabawki automatyczne. Dlatego w naszym sklepie rekomendujemy mysz wydającą dźwięk od marki Trixie. Jest to zabawka, która przy najmniejszym dotyku imituje odgłos prawdziwej myszy, dlatego aktywizuje pupila i zapewnia ma odpowiednią dawkę ruchu. Produkt został wykonany z materiałów wysokiej jakości, dlatego jest bezpieczny dla kotów w każdym wieku.

 

Zalety produktu:

- wysoka jakość wykonania,

- produkt przeznaczony dla małych i średnich kotów,

- dodatkowa zabawka aktywizująca kota,

- dźwięk, który aktywizuje do zabawy i polowania.

Informacje dodatkowe: wymiary – 9 cm.

 

Rozwiń
TRIXIE Mysz wydająca dźwięk4.258

Opinie (8)

ocena całościowa: 4/5
 • 3/5
  Moja kotka najbardziej interesuje się różowym kółeczkiem, które cały czas gryzie i ewentualnie podniesie uszy, jak mysz zapiszczy, jak się to z niej wydusi.
 • 5/5
  koty oszalały, już w pierwszej minucie mało się o nie nie polały, teraz dzień w dzień męczą ja na zamianę, obawiam się ze długo nie pożyje ;)
 • 3/5
  Myszka nie wzbudziła zainteresowania moich kotów. Na początku się jej bały a teraz od czasu do czasu pacną ją łapą. Od razu odpadł jej ogon a poza tym jest ciężka i kot jej nie może nosić w zębach. Zdecydowanie bardziej wolą się bawić papierową kulką. Średni produkt.
 • 5/5
  Zabawka fajna ale mój odważny tygrys zwyczajnie się jej boi.
 • 5/5
  Mój bullterrier świetnie się na nią wystawia :D Polecam !
 • 5/5
  kot faktycznie oszalał na punkcie tej zabaweczki :-))
 • 3/5
  myszka dała kotkowi duzo radości dopóki .... sie nie zepsuła (przestała wydawać dzwiek), wtedy dała frajde psu - bo ja zjadł :))
 • 5/5
  moje koty oszalały na punkcie tgeo szczurzyska;-)super zabawka!