TRIXIE Mysz na sprężynie

zobacz opinie (5)
Producent:Trixie
TRIXIE Mysz na sprężynie
34.3334.33PLN1

TRIXIE Mysz na sprężynie to konstrukcja złożona z trzech zabawek, umieszczonych na różnych wysokościach. Elastyczne sprężyny sprawiają, że propozycja jest w ciągłym ruchu, przez co stymuluje zmysły naszego zwierzak i pobudza jego instynkt łowczy. Zabawka sprawdzi się w przypadku każdego kota, niezależnie od wieku, a jej innowacyjna forma zachęci do aktywności nawet seniora.


Zalety:

- doskonała propozycja dla zwierząt, które spędzają długie godziny bez obecności człowieka,

- wysokiej jakości propozycja, którą doceniło już tysiące zadowolonych klientów,

- odpowiednio dobrane rozmiary zabawki zapewniają doskonałą zabawę niezależnie od wieku Twojego zwierzaka,
- ruszająca się zabawka, która wzbudza zainteresowanie każdego kociaka,

- użyte w procesie produkcji materiały gwarantują, że zabawka jest odporna na uszkodzenia i świetnie sprawdzi się w kontakcie ostrymi pazurami czy zębami,

- mysz wydaje dźwięki, które wzbudzą ciekawość naszego zwierzaka i stymulują jego zmysły,


- przystępna cena to oszczędność dla naszej kieszeni.

Wymiary: 15 x 22 cm.

Rozwiń
TRIXIE Mysz na sprężynie 4.85

Opinie (5)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Zabawka jest rewelacyjna! Moja 3 m-czna kotka jeszcze tak długo sama się nie bawiła. Nie mogła odejśc, a widac było, że jest zmęczona :) Kilka razy myszka spadła ze sprężyny, ale ją wkręciłam i służy. Myszka straciła już piórka z ogonka, ale tego się spodziewałam. Kiedy straci ogon doszyję nowy, a dopóki się da - ten sam. Osobiście polecam tę zabawkę. Mimo, że dostarczona mi zabawka posiada tylko jedną myszkę - zabawa jest szalona! Co by to było z trzema myszkami...?
 • 5/5
  Absolutny hit!!! Młodsza kociczka zawładnęła zabaweczką i nie oddaje jej starszej. Mysi bokser sprawdza się w akcji :)))
 • 5/5
  Zabawka jest rewelacyjna, przebija wszystkie inne, nie nudzi sie już 4 miesiące, więc na +. Fakt , że jest lekka i w trakcie zabawy kotek ją przewracał, ale po tym jak ją przykleiłam taśmą dwustronną samopczylepną - jest ekstra!!!!!! Polecam
 • 4/5
  Moja roczna kicia się nią bawi co jaki czas. Zaś po obdarowaniu jej tą zabawką wyciągała myszki z podstawki i biegała z nimi po całym mieszkaniu. Bawiła się nawet w nocy :). Stary kot nie wykazał nią zainteresowania bo pewnie jest za stary na takie zabaweczki:). Zabawka dobra dla młodego kota.
 • 5/5
  Kot ma z myszami kupę zabawy. Wadą jest jedynie lekkość całej konstrukcji, ale mimo to, zdecydowanie polecam :)