TRIXIE Mysz z dzwonkiem

zobacz opinie (5)
Producent:Trixie
TRIXIE Mysz z dzwonkiem
5.315.31PLN1

Posiadanie pupila wiąże się z licznymi obowiązkami. Ponadto każdy opiekun powinien zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria dla zwierzaka. Należą do nich miski, smycze, obroże, a także różnego typu zabawki. Każdy pies, czy kot musi mieć piłki, myszki, zabawki na wędce, czy zabawki automatyczne. Futrzana myszka z dzwoneczkami od firmy Trixie zachęci do zabawy nawet największego kociego lenia. Produkt rozwija spryt oraz kondycję kota, co ma ogromne znaczenie dla kotów niewychodzących. Miękka, pluszowa powłoka pozwala na bezpieczne gryzienie. W środku znajduje się dzwoneczek,który wydaje dźwięk podczas poruszania.Akcesoria od firmy Trixie charakteryzują się wysoką jakością i wykonaniem z trwałych, mocnych materiałów. Dlatego prezentowany produkt do doskonały wybór dla żywiołowych, energicznych i aktywnych kotów.

 

Zalety produktu:

- wysoka jakość,

- produkt wykonany z trwałych i mocnych materiałów,

- zabawka idealna dla każdego kota,

- bezpieczeństwo.

Informacje dodatkowe: wymiary – 5 cm.

Rozwiń
TRIXIE Mysz z dzwonkiem4.85

Opinie (5)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Świetna zabawka, koty od razu za nią biegają, potem przynoszą w zębach i tylko czekają na kolejny rzut. Polecam!
 • 5/5
  Strzał w 10! Doskonałe do zabawy, podrzucania, drapania, gryzienia.Kolorowe więc łatwo można je odnaleźć pod szafą, łóżkiem czy w koszyku z zabawkami.... Kociaki oszalały na ich punkcie :)
 • 5/5
  Ulubiona zabawka mojej kotki kolorowe myszki za którymi goni jak szalona
 • 5/5
  Fakt, w środku nie znajduje się dzwonek tylko mała grzechotka - może to i lepiej, bo mysz wydaje bardziej "naturalne" dźwięki, gdy koty się nią bawią. Muszę przyznać, że oba oszalały na punkcie tej zabawki i wzajemnie ją sobie wyrywają :) aż żałuję, że nie wzięłam 2 sztuk, ale przy następnym zamówieniu na pewno nie zapomnę o tej maskotce! Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym :)
 • 4/5
  Nazwa z dzwonkiem wprowadziła mnie w błąd bo to zwykła grzechocząca myszka maleństwo.Moje koty jednak bardzo ją polubiły a spokojny kocur pierwszy raz w życiu warczał gdy drugi chciał mu zabrać myszkę.