TRIXIE Gryzak gumowy - kość

zobacz opinie (7)
Producent:Trixie
TRIXIE Gryzak gumowy - kość
25.0725.07PLN1

Zapewne każdy wie, że zwierzaki są pełne energii, witalności i zawsze chętne do zabawy. Zarówno koty, jak i psy lubią się bawić, rozrabiać i biegać na spacerze. Aby zabawa z pupilem była efektywna należy zaopatrzyć się w odpowiednie zabawki. Dla psów rekomendujemy produkt marki Tricie – gumowy gryzak w kształcie kości. Jest to doskonały produkt do zabawy, a także, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi, nadaje się do czyszczenia zębów psa. Gryzak gumowy – kość zapobiega chorobom zębów i dziąseł oraz zapewnia psu doskonałą zabawę .


Zalety produktu:

- doskonała zabawa,

- czyszczenie zębów,

- dbałość o higienę dziąseł,

- bezpieczny dla każdego psa.

Informacje dodatkowe: materiał – kauczuk, kolor – fioletowo-żółty.

Rozwiń
TRIXIE Gryzak gumowy - kość4.717

Opinie (7)

ocena całościowa: 5/5
 • 4/5
  Bardzo fajny gryzak, moja 3-letnia bokserka tak go polubiła, że w 2 h zgryzła połowę.
 • 5/5
  Bardzo dobry gryzak!. Nasz Kropek ma go od trzech miesięcy - bardzo wytrzymały.
 • 5/5
  Rewelacja!!!! Mój 11-miesięczny dziś boksiu ma te zabawkę od 5 miesięcy, jest już "lekko" pogryziona i dlatego dziś kupuję drugą . Polecam!!!!
 • 5/5
  Świetny gryzak.Mój Labrador jeden już wykończył. Póki był młodszy /bo teraz juz ma 9miesięcy/ bardzo lubił nim aportować i świetnie się do tego nadawał.Teraz potrzebuję czegoś większego i mocniejszego bo wszystko w błyskawicznym tempie jest pogryzione.Mimo wszystko jeszcze jeden mu kupię,.
 • 5/5
  kolejny fajny wybór, zabawka trwała, wygodna dla trzymiesięcznego "malucha", mieszanki owczarka niemieckiego i rottweilera, masażyk dziąsełek zapewniony, gryzak ma twardsza część środkową i miększe "serduszka"+ dobrą długość, więc maluchowi łatwo go przytrzymać łapami i dziamgać swobodnie, jednocześnie jest na tyle duży, że można próbować innych zabaw; po przeczytaniu jednej z opinii obawiałam się odpadania elementów masujących, ale zanim dałam ją naszej Mili sprawdziłam tą zabawkę ( jak zresztą wszystko, co podajemy naszym podopiecznym ) i nawet próbowałam ją rozbroić siłowo, ale w naszym egzemplarzu nie da się nawet podważyć tych żółtych elementów ( one są integralną częścią tej zabawki, są po prostu stopione );
 • 5/5
  Świetny gryzak, mój bull go uwielbia i nawet silny uścisk go nie uszkodził. Mimo że jest niewielki nadaje się do przeciągania. Super wytrzymały, super cena
 • 4/5
  Moja suka za nim wprost szaleje. Świetna zabawka, ale nie na długo. Te żółte fragmenty szybko odpadły od reszty zabawki.