TRIXIE Gazeta lateksowa 18cm

zobacz opinie (4)
Producent:Trixie
TRIXIE Gazeta lateksowa 18cm
11.4511.45PLN1

Zwierzęta domowe są w centrum zainteresowań firmy TRIXIE od 40 lat. W swojej ofercie posiada ona około 6500 artykułów dla psów, kotów, małych zwierząt, ryb i gadów.

TRIXIE = aktywność, zabawa i zdrowie = doskonały wybór dla Twojego pupila

Gazeta Doggy News to zabawka dla psów wykonana z winylu. Ma ciekawy kształt złożonej gazety i wydaje dźwięki.

TRIXIE Gazeta winylowa – zalety produktu:
* Zabawka dla psów wykonana z winylu.
* Gryzak o wyglądzie gazety.
* Piszczy po naciśnięciu.
* Łatwy do utrzymania w czystości.
* Można nim wygodnie rzucać.
* Długość: 18 cm.

Artykuł nr 3468

Wymiary: 18 cm

Tworzywo: winyl

Rozwiń
TRIXIE Gazeta lateksowa 18cm4.54

Opinie (4)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Mój owczarek niemiecki uwielbia zabawę z gazetą. Zabawka odporna na jego zęby mamy ją już ponad miesiąc i jeszcze jest w całości :)
 • 5/5
  Ja kupuję już 3 sztukę. To prawda że nie jest wykonana z twardego materiału i pies szybko przegryza. Potem już nie piszczy, ale może i lepiej bo głowa nie boli ;) W każdym razie mój 5 letni owczarek niemiecki bawi się nią stale i nic nowego go nie interesuje. Starą muszę wyrzucić bo wygląda jak rozjechany kapeć, dlatego szybko zamawiam nową żeby się nie kapnął. To jak zabrać dziecku ulubioną starą zabawkę. Mimo to polecam :)
 • 4/5
  stylistycznie to FENOMENALNA RZECZ- bardzo fajna. Natomiast chetnie dopłaciłabym żeby kupic taką gazetę ale z lepszej jakości lateksu. Tą gazete mój mały cavalier prawie bezzębny rozpatroszył już pierwszego dnia, a niebezpieczne kawałki lateksu pożerał. Uwaga: przegryziona gazeta już nie piszczy ;)
 • 4/5
  Ciekawe wiadomości:) lecz nie na długo. Już pierwszego dnia nasz pies obgryzł jej co nie co. Bardzo fajnie prezentuje się na zdjęciach. Nasza sunia ma z nią sesję:) Polecamy chociaż na moment.