TRIXIE Frisbee z piłką tenisową

zobacz opinie (2)
Producent:Trixie
TRIXIE Frisbee z piłką tenisową
9.119.11PLN1

TRIXIE Frisbee z piłką tenisową to lekka propozycja, doskonała jako element codziennej aktywności. Innowacyjny kształt zachęca do zabawy i wspiera aktywność, a wyróżniające się barwy przyciągają wzrok i skupiają uwagę.

Zalety:

- szmaciany pierścień może być używany do szarpania się z pieskiem lub gier rzucanych, które pozwalają na zachowanie aktywności i sprawności ruchowej,

- zawarta w zestawie piłka tenisowa bez włókna szklanego, które jest częstym dodatkiem do zabawek dla zwierząt,

- propozycja wykonana z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują doskonałą zabawę,

- intensywne kolory pobudzają zmysły i przykuwają wzrok oraz ułatwiają odnalezienie zabawki w trawie,

- świetna propozycja dla tych zwierzaków, które potrzebują dodatkowego wsparcia zębów i dziąseł.Firma TRIXIE jest liderem w produkcji zabawek dla zwierząt domowych. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów bezpiecznych dla żołądka i nie zawierają substancji toksycznych. Zabawki marki Trixie zapewnią Twojemu pupilowi długie godziny wspaniałej zabawy.

 

Artykuł nr 3266

Wymiary: ø 6 cm / ø 18 cm

Kolor: różnokolorowe

Rozwiń
TRIXIE Frisbee z piłką tenisową32

Opinie (2)

ocena całościowa: 3/5
  • 3/5
    Zgadzam się z poprzednią opinią, świetna zabawa ale 1,5 roczna Goldenka "załatwiła" piłkę w 15 minut :-(, co do sznurka to wytrzymał 45 minut...
  • 3/5
    Fajna zabawka,moja sunia ją uwielbiała! Zwłaszcza przeciągać się nią ;) Niestety piłka bardzo szybko została uszkodzona i w ostateczności zniszczona :( Pomimo świetnej zabawy,niestety muszę dać tylko 3 ze względu na wytrzymałość. Pozdrawiam!