TRIXIE Drapak Tarifa

zobacz opinie (2)
Producent:Trixie
TRIXIE Drapak Tarifa
96.5696.56PLN1

TRIXIE Tarifa to wysokiej jakości drapak dedykowany wszystkim kotom, niezależnie od ich wieku. Stabilna i funkcjonalna konstrukcja spełnia wszystkie oczekiwania Twojego pupila i dzielnie znosi jego figle. Nie chwieje się i utrzumuje swoją doskonałą jakość przez długi czas. Wysoki słupek pokryty naturalnym sizalem pozwala zaspokoić potrzebę drapania w bezpieczny dla kota sposób. Dzięki temu już nigdy nie będzie zainteresowany niszczeniem wyposażenia Twojego domu. Dodatkowo zamontowane na szczycie wygodne legowisko z miękkiego materiału stanowi świetne miejsce do odpoczyku, które Twój pupil pokocha. Wybierając produkty firmy TRIXIE każdorazowo otrzymujesz 100% gwarancję satysfakcji.

ZALETY:

 • Solidne i estetyczne wykonanie.
 • Najwyższej jakości materiały.
 • Miejsce na wypoczynek.
 • Zaspokaja naturalne instynkty.
 • Chroni wnętrze domu.

Wymiary:
średnica legowiska - 37cm

wymiary podstawy - 35 x 35 cm
wysokość 40cm

Rozwiń
TRIXIE Drapak Tarifa 42

Opinie (2)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Pierwszy drapak mojego kota. Jak się rozpadł po kilku latach użytkowania, kupiłam mu wypasiony, dwupoziomowy drapak z drabinką i pułkami. I służył wyłącznie jako drapak. Nigdy nawet na nim nie leżał (dostępne 2 półki). Teraz znowu powróciłam do niego i mój kot jest zadowolony. Drapak ustawiony przy kaloryferze i sierściuch śpi na nim regularnie. Drapak solidnie wykonany, z miękkim posłaniem. Jedynie wymieniłam słupek na wyższy (kot jest duży i lubi wyciągać się przy drapaniu). Polecam.
 • 3/5
  jjjjjdddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii