TRIXIE Drapak Fala brązowy

zobacz opinie (6)
Producent:Trixie
TRIXIE Drapak Fala brązowy
63.0763.07PLN1
TRIXIE Drapak Fala brązowy to doskonały sposób na zapewnienie zwierzęciu rozrywki przez długie godziny. Unikalny kształt drapaka zachęca do aktywności, a mocny materiał, z którego wykonana zabawkę,  to gwarancja długiego okresu użytkowania. Stabilna konstrukcja może być użytkowana przez kota nawet, kiedy nie ma nas w domu: nie istnieje zagrożenie przewrócenia się. Drapak Trixie to też doskonała metoda na odciągnięcie uwagi kota od mebli, dywanów czy innych przedmiotów codziennego użytku.

Zalety:

- solidna konstrukcja, która gwarantuje długi czas użytkowania,

- wierzchnia warstwa wykonana z wytrzymałego sizalu, który świetnie sprawdzi się w kontakcie z kocimi pazurkami,

- nowoczesna konstrukcja może stanowić ważny i modny element wystroju mieszkania,

- stonowane barwy nie drażnią kota i jego zmysłów,

- unikatowy kształt zachęca do zabawy, a zagłębie w kształcie fali to doskonałe miejsce na krótka drzemkę,

- wymiary dostosowane do gabarytów większości zwierząt,

- wytrzymały sizal nie strzępi się, nie pruje, świetnie sprawdza się jako element zabawek dla kota,

- drapak stanowi doskonałą metodę na naturalne stępianie pazurków i pomaga zachować je w dobrym stanie, bez wizyty u weterynarza.

Wymiary drapaka: 50x29x18cm

Rozwiń
TRIXIE Drapak Fala brązowy 4.676

Opinie (6)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Dla mojej 6-letniej kotki drapak jest rewelacyjny. Jest bardzo zużyty - ostrzenie pazurków, zabawa, odpoczynek... Po dwóch latach kupuję drugi :)
 • 4/5
  koty na razie nie wiedzą do czego służy nowa zabawka, ale mam nadzieję, że z czasem się nauczą - póki co mają dwa drapaki typu deska zawieszone jeden nad drugim i na nich się wyżywają. rzeczywiście jest to raczej zabawa dla mniejszych kotów - nasz 5-kilogramowy rudzielec nie ma gdzie się na nim umieścić, o przechodzeniu pod falą nie wspomnę :) plus za porządne wykonanie.
 • 4/5
  Drapak kupiony dla 4miesięcznego kotka. Kotek uwielbia spać w miejscu, gdzie kot ze zdjęcia siedzi, lecz jeśli chodzi o drapanie to niestety, ale Bozia wybiera inne przedmioty - może z przyzwyczajenia, a moze dlatego, że tak jak ktoś już wspomniał materiał jest zbyt sztywny. Zobaczymy czy z czasem odkryje prawdziwą funkcję tego przedmiotu. Jeśli chodzi o wykonanie to nie mam żadnych zastrzeżeń.
 • 5/5
  Fajny ale raczej dla mały kotków. mogą się też pod niego chować o ile się zmieszczą oczywiście.
 • 5/5
  Drapak od razu się spodobał i teraz całe życie rozrywkowe kota toczy się wokół niego, a raczej na nim i pod nim. Ładnie wykonany i spełnia swoje funkcje.Polecam!
 • 5/5
  Jeden kocur na fali,drugi pod falą :-).Drapak stwarza wiele możliwości do zabawy i kocurki automatycznie na nim ostrzą pazurki.Super !