TRIXIE Aport drewniany dla psa

zobacz opinie (5)
Producent:Trixie
TRIXIE Aport drewniany dla psa
12.8584.45PLN5

Drewniana zabawka od firmy TRIXIE dedykowana jest wszystkim psom, które lubią zabawy na świeżym powietrzu.

Produkt ten jest niezwykle trwały oraz odporny na uszkodzenia i zęby Twojego pupila. Zachowuje dzięki temu swą jakość na długi czas. Świetnie więc sprawdzi się dla wszystkich czworonogów bawiących się w aportowanie. Aktywne spędzanie czasu jest zresztą bardzo ważne dla psów, ponieważ każdy z nich dla pełnego zdrowia potrzebuje ruchu. Pozwala on zachować im kondycję i witalność na całe życie. Dodatkowo aportowanie uczy dyscypliny i koncentracji. Jeżeli więc do tej pory nie spędzaliście ze swoim pupilem czasu zbyt aktywnie, to ten produkt da wam możliwość robienia tego w mądry i pożyteczny sposób.  

 

Waga: 125g

Rozwiń
TRIXIE Aport drewniany dla psa 45

Opinie (5)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  odporna na zeby ??? - mój pies / owczarek niemiecki / pozera ja w ciągu ok. 3-ch tygodni zaleznie od wielkości a kupuje te większe.
 • 3/5
  Mam sznaucera miniaturke kość jest owiele zadurza niż sądziłam
 • 4/5
  Ulubiona zabawka mojego bullteriera , trwała - pies chętnie i łatwo ją nosi , nie chętnie gryzie ładnie aportuje i jest zadowolony.Polecam.
 • 4/5
  Zapomniałam dodać, że to sznaucer miniaturka :] Kostka mogłaby być o 1/4 mniejsza. To wszystko.
 • 4/5
  Moja sunia uwielbia patyczki. Drewniany aport przypadł jej do gustu :) Jednak szkoda, że nie była podana wielkość przy opisie. Jest on dla niej ciut za duży :( Póki co, jakoś sobie radzi :)