Karmy Taste of the Wild dla psów

Zapewne chcesz, aby Twój pies był szczęśliwy i zdrowy? W takim razie, musisz zadbać o to jego prawidłowe odżywianie. Jednymi z polecanych przez nas karm dla psów są karmy Teste od the Wild. Producent zadbał o to, aby karmy te były naprawdę zdrowie, ale też smaczne! Dzięki temu, Twój czworonożny przyjaciel ze smakiem będzie mógł się zajadać tym, co dla niego wyjątkowo korzystne!
Taste of the Wild

Teste od the Wild – karma w zgodzie z naturą

Karmy Teste od the Wild nie zawierają żadnych ziaren zbóż. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twój pupil nie będzie miał problemów związanych z trawieniem oraz z cukrzycą. Obecnie, coraz więcej weterynarzy jest bowiem zdania, że gluten zawarty w karmach dla psów jest jedną z przyczyn poważnych chorób i dolegliwości (nadwaga, cukrzyca, problemy z trawieniem i inne). Ich skład wzbogacony jest jednak o wiele prawdziwych przysmaków, które stanowią doskonałe źródło energii! Można do ich zaliczyć m.in. słodkie ziemniaki, ale też zielony groszek. Ciekawe smaki uzyskane są poprzez dodatki owoców, np. malin i jagód, ale również warzyw: pomidorów. Karma ta doskonale wpływa na trawienie. Bez wątpienia karmy Teste od the Wild są produktem w pełni naturalnym i doskonale zbilansowanym. Na uwagę zasługuje również fakt, że do produkcji karmy, producent wykorzystuje wyłącznie krystalicznie czystą wodę. Po takim posiłku, Twój czworonożny pupil będzie miał wiele energii i doskonały nastrój!

Różnorodność, która zadziwia

Oprócz wymienionych już dodatków, takich jak warzywa czy owoce, w składzie karmy znajdują się również różnorodne rodzaje mięs; nawet te bardzo unikalne, dzięki czemu karma jest jeszcze bardziej ciekawa pod względem smakowym. W karmie Teste od the Wild znajduje się mięso z bizona, dziczyzna, kurczak, ale też indyk oraz inne ptactwo. Nie może zabraknąć również karm z dodatkiem łososia. Karmy od tego producenta doskonale wpływają na