TASTE OF THE WILD Sierra Mountain - mokra karma dla psa - 390g
8,65 zł
8,65 zł
Cena jednostkowa 22,18 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 390 g
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Dodatkowe cechy: Bezglutenowe, Bezzbożowe, Nadwrażliwość pokarmowa, Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: W każdym wieku
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Opis
TASTE OF THE WILD Sierra Mountain - mokra karma dla psa - 390g
Skład:
Jagnięcina (28%), kurczak (14%), skrobia ziemniaczana, minerały, suszony groszek suszony ziemniak, olej słonecznikowy, suszone pomidory, olej lniany, inulina, suszone bataty, suszone borówki amerykańskie i suszone maliny.
Specyfikacja
| Waga produktu | 390 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość porcji | 390 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Nadwrażliwość pokarmowa , Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Białko | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 074198613397 |
Opinie (4)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
TASTE OF THE WILD Sierra Mountain - mokra karma dla psa - 390g
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...