SERA Reptil Professional Herbivor - pokarm dla gadów roślinożernych

zobacz opinie (1)
Producent:Sera
SERA Reptil Professional Herbivor - pokarm dla gadów roślinożernych
21.5963.73PLN2

SERA Reptil Professional Herbivor to nowy, zawierający ponad 20 ziół, ko-ekstrudowany pokarm dla gadów roślinożernych, takich jak żółwie lądowe czy iguany. Pierścień granulatu zawiera mieszankę ziół, wysokowartościowe białka i tłuszcze. Rdzeń granulatu zawiera najważniejsze witaminy, składniki mineralne i algi wzmacniające odporność. Optymalna zawartość wapnia i fosforanu zapewnia prawidłowy rozwój szkieletu i pancerza.

Pokarm można podawać suchy lub namoczony w wodzie jako samodzielny posiłek lub jako dodatek do świeżego pokarmu (np. sałaty rzymskiej, mniszka lekarskiego, pokrzywy).

Sera powstała w 1970 roku w Niemczech, jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na świecie marek branży akwarystycznej. Firma początkowo produkująca pokarmy, szybko zaczęła poszerzać swoją ofertę o produkty do uzdatniania wody oraz środki do nawożenia i pielęgnacji roślin i hodowli ryb akwariowych. Kolejne lata to pojawienie się produktów stawowych i związanych z terrarystyką.

Składniki:

skrobia kukurydziana, mączka pszeniczna, gluten pszeniczny, spirulina, zioła, drożdże piwne, pokrzywa, lucerna, pietruszka, kiełż, jajko w proszku, glony morskie, papryka, olej rybny, szpinak, marchew, małża nowozelandzka (Perna canaliculus).

 

Składniki analityczne:

białko surowe 16,5%, oleje i tłuszcze surowe 5,8%, włókno surowe 12,0%, wilgotność 5,5%, popiół surowy 5,4%, Ca 1,8%, P 0,9%.

Rozwiń
SERA Reptil Professional Herbivor - pokarm dla gadów roślinożernych 51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Jedyny dostępny produkt na rynku, który mój żółw zjada od 7 lat ze smakiem, ciesząc się przy tym zdrowiem i witalnością oraz śniącą skorupą.