SERA Reptil Professional Carnivor - pokarm dla gadów mięsożernych

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Sera
SERA Reptil Professional Carnivor - pokarm dla gadów mięsożernych
20.6858.04PLN2

SERA Reptil Professional Carnivor to nowy ko-ekstrudowany pokarm dla gadów mięsożernych, takich jak żółwie wodne. Pierścień granulatu zawiera wysokowartościowe białka i tłuszcze. Rdzeń granulatu zawiera najważniejsze witaminy, składniki mineralne i wzmacniające odporność algi. Optymalna zawartość wapnia i fosforu zapewnia prawidłowy rozwój szkieletu i pancerza.

Pierścień
Dla doskonałej przyswajalności i pełnego zaspokojenia wymagań żywieniowych

Rdzeń
Wyprodukowany w delikatnym procesie, w niskiej temperaturze – optymalnie zachowane wartościowe substancje odżywcze

Sera powstała w 1970 roku w Niemczech, jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na świecie marek branży akwarystycznej. Firma początkowo produkująca pokarmy, szybko zaczęła poszerzać swoją ofertę o produkty do uzdatniania wody oraz środki do nawożenia i pielęgnacji roślin i hodowli ryb akwariowych. Kolejne lata, to pojawienie się produktów stawowych i związanych z terrarystyką. Ofertę zamyka asortyment techniczny, w skład którego wchodzą: filtry, wkłady, grzałki, testy, oświetlenie, zestawy CO2 oraz zestawy akwarystyczne. Nad wszystkimi produktami nieustannie pracują naukowcy w firmowym laboratorium, a jakość wyrobów Sera stała się rozpoznawalna i pożądana na całym świecie.

Składniki:

mączka rybna, skrobia kukurydziana, gluten pszeniczny, mączka pszeniczna, drożdże piwne, jajko w proszku, olej rybny, kiełż, glony morskie, małża nowozelandzka (Perna canaliculus), kryl, czosnek.

 

Składniki analityczne:

białko surowe 37,4%, oleje i tłuszcze surowe 6,2%, włókno surowe 5,6%, wilgotność 5,2%, popiół surowy 7,5%, Ca 2,0%, P 1,0%.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię