Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa i kota Dolina Noteci SuperFood

( ilość produktów: 52 )

Dolina Noteci

Dolina Noteci to polski producent żywności dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu receptur i produkcji pełnowartościowych i zdrowych pokarmów dla naszych pupili. Karmy Dolina Noteci zawierają naturalne składniki wysokiej jakości, które pochodzą od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Dzięki temu cieszą się one dużą popularnością oraz stabilną pozycją na rynku pokarmów dla zwierząt.

W ofercie marki znajdują się zarówno diety dla psów, jak i dla kotów. Oferta marki obejmuje rozmaite linie oraz warianty karm, przez co możliwe jest precyzyjne dobranie konkretnej karmy do potrzeb oraz wymagań Twojego ulubieńca.

Karma dla psa Dolina Noteci

Karmy Dolina Noteci dla psa dzielą się na 4 linie pokarmów:

  • Premium – linia, która opiera się o składniki wysokiej jakości, cechujące się także dużą strawnością. Linia obejmuje warianty, do których należą: Pure, Junior, Starter, Senior, Energy, Light, Perfect Care, Cuisine i Basf. Każdy z nich zawiera zbilansowaną ilość składników, która spełnia zapotrzebowania psów w zależności od ich wieku, stopnia aktywności, czy też indywidualnych potrzeb.
  • Superfood – linia obejmuje karmy mokre i suszone. Wyróżnia je zawartość niespotykanych rodzajów mięs oraz wysokiej jakości skład, który nie zawiera zbóż. 
  • Piper – pokarmy przeznaczone dla dorosłych psów wszystkich ras, które wzbogacone zostały o wartościowe białka pochodzenia zwierzęcego. Mokra konsystencja karm Piper sprawia, że nawet niejadki szybko opróżniają swoje miski.
  • Rafi – linia pełnoporcjowych mokrych karm. Każdy produkt został odpowiednio zbilansowany względem zawartości poszczególnych składników odżywczych oraz dodatków.

Karma dla kota Dolina Noteci

Dolina Noteci posiada w ofercie karmy dla kotów, które dzielą się na linie:

  • Premium – pokarmy bogate w wysokiej jakości produkty pochodzenia zwierzęcego, a także szereg witamin, minerałów oraz dodatków, które wspierają koci organizm na każdym kroku. Karmy występują zarówno w puszkach (o różnych pojemnościach), jak i wygodnych saszetkach.
  • Piper – linia pełnoporcjowych pokarmów dla dorosłych kotów, dostarczająca im wszelkich niezbędnych składników odżywczych. W składzie każdego z nich znajduje się szereg wartościowych dodatków, takich jak tauryna, niezbędne kwasy tłuszczowe, a także witaminy i minerały.
  • Rafi Cat – linia pozbawiona zbóż, konserwantów, barwników, sztucznych aromatów oraz polepszaczy smaku. Produkty te wzbogacone zostały o taurynę, witaminy oraz minerały, a także kwasy tłuszczowe.
  • Superfood – linia, która cechuje się wysoką zawartością mięsa oraz produktów pochodzenia zwierzęcego. Pokarmy Superfood nie zawierają zbóż, konserwantów oraz sztucznych barwników, zatem doskonale sprawdzają się dla wrażliwych zwierząt.

 

 

 

Dolina Noteci - karma najwyższej jakości

Podstawą zdrowego żywienia zwierząt jest dostarczanie im najwyższej jakości produktów. Surowce wykorzystywane w produkcji karmy Dolina Noteci są starannie wybierane. Receptury karm opracowywane są przez technologów i specjalistów w dziedzinie żywienia psów.

Od 2016 r. marka otworzyła drzwi zakładu produkcji dla zwiedzających. Zainteresowani mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda proces produkcji karmy.

pixel