Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma Carnilove True Fresh

( ilość produktów: 2 )

carnilove

Carnilove True Fresh – świeże karmy i przysmaki o holistycznych recepturach

Czeska marka Carnilove prezentuje nową serię holistycznych suchych karm dla dorosłych psów - Carnilove True Fresh. Każda receptura zawiera wysoką zawartość świeżego mięsa wysokiej jakości. Wartości odżwycze wzbogaca szeroki wachlarz owoców, warzyw i ziół bogatych w błonnik, witaminy i minerały niezbędne do prawidłowej pracy organizmu. Dodatek oleju z łososia zapewnia kwasy tłuszczowe omega-3 wspierające pracę mózgu i kondycję sierści i skóry. Każda formuła zawiera naturalne przeciwutleniacze.

Receptury nie zawierają sztucznych dodatków. Są również pozbawione składników takich, jak zboża i ziemniaki. Sięgając po karmę dla psa Carnilove zapewniasz swojemu pupilowi zdrową, holistyczną dietę najwyższej jakości.

Suche karmy dostępne w serii Carnilove True Fresh

Seria Carnilove True Fresh obejmuje trzy rodzaje karm przeznaczonych dla psów dorosłych. Holistyczne formuły są odpowiednie dla psów wszystkich ras. Każdy smak jest dostępny w opakowaniach po 11,4 kg, 4 kg oraz 1,4 kg.

  • Carnilove Fresh Fish - sucha karma z wysoką zawartością świeżego mięsa ryby (60%). Smak wzbogacają owoce i warzywa takie, jak jabłka i dynia stanowiące również źródło błonnika i witamin. Receptura zawiera olej z łososia - źródło niezbędnych w diecie kwasów tłuszczowych omega-3.
  • Carnilove Fresh Turkey - sucha karma, w której głównym źródłem białka jest świeże mięso indyka (60%). Zawiera owoce i warzywa bogate w wartości odżywcze, które dodatkowo wspomagają trawienie, takie jak jabłka i borówki. Zawiera olej z łososia dbający o kondycję sierści i skóry.
  • Carnilove Fresh Beef - sucha karma z wysoką zawartością świeżej wołowiny (60%). Zawiera tłuszcz wołowy oraz dodatek oleju z łososia. Smak oraz wartości odżywcze wzbogacają składniki takie, jak dynia, marchew, żurawina i kurkuma.

Przysmaki Carnilove True Fresh

Seria Carnilove True Fresh obejmuje nie tylko suche karmy dla psa - warto również sięgnąć po zdrowe, naturalne przysmaki dla psa marki Carnilove. Stanowią one doskonałe uzupełniene diety, nagrodę dla pupila lub też przekąskę pomiędzy posiłkami. Wyróżnia je wysoka zawartość składników zwierzęcych oraz prosty, pozbawiony sztucznych konserwantów smak.

Seria obecnie obejmuje dwa rodzaje przysmaków.

Przysmaki dostępne w serii Carnilove True Fresh

Czy karma Carnilove True Fresh jest dobra dla szczeniaka?

Karma Carnilove True Fresh jest przeznaczona dla psów dorosłych. Marka Carnilove posiada jednak szeroką ofertę karm dla szczeniąt z innych serii, które mają formuły opracowane z myślą o potrzebach dorastającego organizmu młodego psa.

Gdzie można kupić karmę Carnilove True Fresh?

Sklep zoologiczny KrakVet posiada szeroką ofertę pokarmów dla psów w każdym wieku i każdej rasy, które znajdziesz w kategorii karma dla psa. Wśród nich jest również dostępna karma dla psa Carnilove, w tym seria karm Carnilove True Fresh. Oprócz suchych karm w ofercie znajdziesz także przysmaki dla psa Carnilove.

Wszystkie produkty dostępne są z błyskawiczną dostawą.

Czy karma Carnilove True Fresh jest dobra?

Karmy dla psa Carnilove True Fresh cieszy się doskonałymi opiniami. Jest to seria zdrowych, holistycznych karm o naturalnym składzie, które powstają wyłącznie ze składników najwyższej jakości. Receptury opracowywane są ze szczególną dbałością o potrzeby żywieniowe psów. Karma jest produkowana wyłącznie ze świeżego mięsa. Receptura jest bogata w niezbędne wartości odżywcze. Każda karma jest wzbogacona szerokim wachlarzem warzyw, owoców i ziół. Zawierają również naturalne przeciwutleniacze. Z formuł zostały wykluczone składniki alergizujące lub uznawane za wypełniacze, takie jak pszenica i ziemniaki.

 

pixel