Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Breed Health Nutrition

( ilość produktów: 57 )

Royal Canin to marka zajmująca się produkcją karm bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów. Producent cieszy się wieloletnim doświadczeniem – rozpoczął działalność w roku 1968. Do Polski karma Royal Canin trafiła w 2008 roku. Od tamtej pory zdobywa coraz szersze grono zwolenników wśród właścicieli psów i kotów.

Royal Canin wyróżnia szeroka oferta uwzględniająca rozmaite potrzeby żywieniowe wynikające z wielkości rasy, wieku, stylu życia, stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb pupila. Seria karm Royal Canin Breed Health Nutrition przeznaczona dla psów rasowych jest jedną z najpopularniejszych linii marki.

Royal Canin Breed Health Nutrition – wysokiej jakości karmy dla psów rasowych

Każdy pies jest wyjątkowy – nie ma co do tego wątpliwości żaden opiekun czworonoga. Marka Royal Canin kieruje się tym założeniem, aby zapewnić psom zdrowie i witalność na każdym etapie życia. Producent bada charakterystyczne cechy danych ras, a następnie łączy wyniki badań z wiedzą ekspertów do spraw żywienia aby zapewnić psom wyjątkowe posiłki dostosowane do ich specyficznych potrzeb wynikających nie tylko z rozmiaru rasy, lecz jej charakterystycznych cech i uwarunkowań zdrowotnych. Tak powstała seria Royal Canin Breed Health Nutrition, która obejmuje szeroką gamę diet dla psów rozmaitych ras z uwzględnieniem ich wieku i preferencji żywieniowych.

Royal Canin BHN dla psów dorosłych

Zapotrzebowanie żywieniowe uzależnione jest nie tylko od potrzeb danej rasy, lecz także od wieku. Royal Canin opracował szereg suchych i mokrych diet dla psów rasowych z podziałem na grupy wiekowe. Karmy dla psów dorosłych uwzględniają zapotrzebowanie żywieniowe psa po osiągnięciu dojrzałości, dostarczając wszystkich wartości odżywczych niezbędnych w codziennej diecie. Wielkość i kształt granulek jest dopasowany do potrzeb i preferencji dorosłego psa danej rasy.

Oferta obejmuje karmy dla ras takie, jak między innymi:

W ofercie znajdziesz także receptury opracowane specjalnie dla starszych psów rasowych.

Sprawdź: Prezentacja karm z serii Royal Canin BHN dla konkretnych ras – dlaczego warto?

Karmy Royal Canin dla rasowych szczeniąt

Karmy Royal Canin Puppy dla psów rasowych zostały opracowane nie tylko z myślą o specyficznych potrzebach żywieniowych danej rasy, lecz także uwzględniają potrzeby szczeniąt. Okres wzrostu to czas bardzo dynamicznych zmian w młodym, wrażliwym organizmie. Szczeniak wymaga nie tylko diety bogatej w wartości odżywcze wspomagające wzrost, ale także dbającej o jego odporność, rozwój mózgu czy też wrażliwy układ pokarmowy. Karmy Royal Canin dla szczeniąt rasowych spełniają wszystkie te potrzeby żywieniowe i zapewniają szczenięciu delikatny, a przy tym pożywny i smakowity posiłek.

Mokre karmy Royal Canin BHN

Karmy dostępne są nie tylko pod postacią suchej karmy, lecz również mokrej. Stanowi ona doskonały element codziennych posiłków lub uzupełnienie diety podane pod postacią pysznego mięsnego pasztetu. Jego wyjątkowy smak i kusząca tekstura zachęci do jedzenia nawet najbardziej wybrednych pupili. Każda receptura uwzględnia zapotrzebowanie żywieniowe danej rasy.

Royal Canin opinie

Karmy dla psów rasowych marki Royal Canin cieszą się dobrymi opiniami z uwagi na szeroki wybór receptur dostosowanych do potrzeb wielu ras, uwzględniając także wiek psa oraz preferencje co do postaci podawanej karmy. Pokarmy oceniane są jako wysoce smakowite i zachęcające do jedzenia.

Jeśli zastanawiasz się, jak karmy z tej serii spełniają zapotrzebowania żywieniowe danej rasy, przeczytaj recenzję karm Royal Canin BHN: Royal Canin BHN – opinie, skład i cena karmy.

Oferta Royal Canin

Oferta marki uwzględnia szeroką gamę potrzeb psów i kotów wszystkich ras. Sprawdź szeroką ofertę karm Royal Canin  – zapewnij pupilowi dietę dostosowaną do jego potrzeb.

Dla psów:

Dla kotów:

Na specjalne potrzeby:

Zaufaj wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu – postaw na karmy Royal Canin.

pixel